Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 836 479 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 1 836 479 zł – 2 292 278 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej nr 3570Z Nacław - Cetuń

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Koszalinie (Manowo, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej nr 3570Z Nacław - Cetuń”, wybierając ofertę wykonawcy Colas Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 836 479 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w KoszalinieManowo, Zachodniopomorskieopublikowano 1 lipca 2026
Wartość umowy
1 836 479 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 maja 2026

    Termin ofert: 11 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 lipca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Colas Polska Sp. z o.o. (Palędzie).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 836 479,04 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 1 836 479,04 zł do 2 292 278,45 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail