Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
465 696 zł
Umowa zawarta
26 czerwca 2026
Okres realizacji
od 1 lipca 2026 do 30 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju napędowego na potrzeby własne dla Gospodarki Komunalnej w Błażowej Sp. z o.o.

Zamawiający Gospodarka Komunalna w Błażowej Sp. z o.o. (Błażowa, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju napędowego na potrzeby własne dla Gospodarki Komunalnej w Błażowej Sp. z…”, wybierając ofertę wykonawcy EXTRANS Zbigniew Szeliga. Wartość umowy: 465 696 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
465 696 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EXTRANS Zbigniew Szeliga (Sędziszów Małopolski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 465 696,00 zł (umowę zawarto 26 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2026 r. do 30 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail