Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zamawiający Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (Katowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Ekonomiczny w KatowicachKatowice, Śląskieopublikowano 30 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 166 048 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

1.2.)Oddział zamawiającego

Biuro Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001548

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

1 Maja 50

1.4.2.)Miejscowość

Katowice

1.4.3.)Kod pocztowy

40-287

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.7.)Numer telefonu

32 2577497

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@ue.katowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ue.katowice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1e5af173-8ada-4a56-b6d1-fa2322aa9d75

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00314514

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00220927

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

,,Financed within the project "KOMPAS", funding from the Polish National Agency for Academic Exchange (NAWA) under the program "Welcome to Poland (2024)" – dot. I - ,,UEKat w BAUHAUS4EU"; program Wsparcie Uniwersytetów Europejskich - dot. mod. I - ,,Projekty Erasmus+ KA171’’ – dot. mod. II - ,,Projekty Erasmus+ KA131 ’’ - dotyczy mod. II.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i urządzeń wielofunkcyjnych posiadających pakiet usług gwarancyjnych kierowanych przez producenta do użytkowników z obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery moduły (gdzie za moduł rozumie się część).
2.1. MODUŁ I.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 3 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych.
3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia w ramach modułu I znajduje się w Formularzu nr 3A, do SWZ, w którym zamawiający zawarł również istotne parametry techniczne i inne wymagane właściwości dla zamawianego produktu, a także w Formularzu nr 4A do SWZ stanowiącego Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na którą wykonawca może złożyć ofertę, ani nie wskazuje maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy.

3.9.)Główny kod CPV

30121430-6 - Cyfrowe urządzenia powielające

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i urządzeń wielofunkcyjnych posiadających pakiet usług gwarancyjnych kierowanych przez producenta do użytkowników z obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery moduły (gdzie za moduł rozumie się część).
2.1. MODUŁ II.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 2 sztuk notebooków.
3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia w ramach modułu II znajduje się w Formularzu nr 3B, do SWZ, w którym zamawiający zawarł również istotne parametry techniczne i inne wymagane właściwości dla zamawianego produktu, a także w Formularzu nr 4A do SWZ stanowiącego Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na którą wykonawca może złożyć ofertę, ani nie wskazuje maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy.

3.9.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i urządzeń wielofunkcyjnych posiadających pakiet usług gwarancyjnych kierowanych przez producenta do użytkowników z obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery moduły (gdzie za moduł rozumie się część).
2.1. MODUŁ III.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 1 sztuki notebooka.
3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia w ramach modułu III znajduje się w Formularzu nr 3C, do SWZ, w którym zamawiający zawarł również istotne parametry techniczne i inne wymagane właściwości dla zamawianego produktu, a także w Formularzu nr 4A do SWZ stanowiącego Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na którą wykonawca może złożyć ofertę, ani nie wskazuje maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy.

3.9.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

7 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BIT-TECHNOLOGIES P. Tomczyk, D. Biernat, M. Permus Sp.j.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6340198808

4.3.3.)Ulica

Połomińska 16

4.3.4.)Miejscowość

Katowice

4.3.5.)Kod pocztowy

40-585

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

25280,19 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00268707/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

25280,19 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30121430-6Cyfrowe urządzenia powielające
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
166 048 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 985 zł244 576 zł
Rozstęp międzykwartylowy
147 591 zł
Źródło próbki
CPV 30121· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
96 985 zł
Mediana
166 048 zł
Górny kwartyl
244 576 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30121430-6 (Cyfrowe urządzenia powielające). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.