Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
654 360 zł
Umowa zawarta
26 czerwca 2026
Okres realizacji
102 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 654 360 zł – 861 432 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Ilość Badań40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Nadzór inwestorski i rozliczenie finansowe i rzeczowe - funkcja Inżyniera przy realizacji zam: Rozbudowa drogi Nr 807 Maciejowice – Sobolew–Żelechów – Łuków na odcinku od km ok. 44+340 do km ok.48+300

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Nadzór inwestorski i rozliczenie finansowe i rzeczowe - funkcja Inżyniera przy realizacji…”, wybierając ofertę wykonawcy ROBERT SIEMIENIEWSKI P.H.U."BAUMARK". Wartość umowy: 654 360 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 30 czerwca 2026
Wartość umowy
654 360 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 stycznia 2026

    Termin ofert: 6 lutego 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 czerwca 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ROBERT SIEMIENIEWSKI P.H.U."BAUMARK" (Wyszków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 654 360,00 zł (umowę zawarto 26 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 654 360,00 zł do 861 431,72 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 102 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019170

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bohdana Dobrzańskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-262

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@zdw.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,221320,c1b99c53aefa8d04a69ccbda1fd64025.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Nadzór inwestorski i rozliczenie finansowe i rzeczowe - funkcja Inżyniera przy realizacji zam: Rozbudowa drogi Nr 807 Maciejowice – Sobolew–Żelechów – Łuków na odcinku od km ok. 44+340 do km ok.48+300

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa92d77b-baab-4705-9454-c1fa9f3704e0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00314088

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00084129/40/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.51 Funkcja Inżyniera przy realizacji

Rozbudowa dr.woj. nr 807 Maciejowice- Sobolew-Żelechów-Łuków na odcinku(WYDZIELENIE ODC.DROGI OD KM OK. 44+340 DO KM OK. 48+300)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00057393

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZU.372.7.2026.ms

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

627179,94 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Nadzór inwestorski i rozliczenie finansowe i rzeczowe - funkcja Inżyniera przy realizacji zamówienia pn.: Rozbudowa drogi Nr 807 Maciejowice – Sobolew – Żelechów – Łuków na odcinku od km ok. 44+340 do km ok. 48+300 w ramach zadania „Rozbudowa drogi Nr 807 Maciejowice – Sobolew – Żelechów – Łuków na odcinku od km 36+800 do km 49+350 o dł. ok. 12,550 km” Klasyfikacja usług wg CPV 71247000-1 Nadzór nad robotami budowlanymi 2. Zakres robót obejmuje: Objęty opracowaniem odcinek drogi wojewódzkiej numer 807 zlokalizowany jest w województwie lubelskim, w powiecie łukowskim, na terenie gminy Wola Mysłowska oraz gminy Stanin. Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 807 na przedmiotowym odcinku ma na celu poprawę warunków komunikacyjnych i transportowych dla terenów Gminy Wola Mysłowska i Stanin. Droga stanowi połączenie miejscowości Jarczew, Nowy Świat, Germanicha, Kamień, Wandów, Osiny i Ogniwo. Początek planowanego do realizacji odcinka drogi 807 znajduje się w miejscowości Wandów w km 44+331,20 w rejonie skrzyżowania drogi wojewódzkiej 807 z drogą gminną nr 102622L, koniec natomiast w miejscowości Ogniwo w km ok. 48+311,00. Inwestycja swym zakresem obejmuje istniejący pas drogowy drogi wojewódzkiej nr 807 i inne drogi publiczne oraz części działek, które będą podlegały podziałowi i są niezbędne pod poszerzenie pasa drogowego i rozbudowę drogi wojewódzkiej. 3. Termin wykonania zamówienia: Wykonawca obowiązany jest wykonać zamówienie w następujących terminach: Etap I – do 19 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót. W przypadku jeżeli podpisanie umowy z Wykonawcą robót nastąpi przed podpisaniem umowy z Inżynierem, wynagrodzenie Inżyniera Kontraktu zostanie pomniejszone zgodnie z zapisami umowy. Etap II - 7 lat od daty odbioru ostatecznego robót W przypadku kiedy wykonawca robót budowlanych udzieli krótszego okresu rękojmi (5 lub 6 lat), termin wykonania Etapu II ulegnie odpowiednio skróceniu zgodnie z przewidzianymi możliwymi zmianami zawartej umowy zawartymi we wzorze umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

654360,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

861431,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

654360,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ROBERT SIEMIENIEWSKI P.H.U."BAUMARK"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7621186909

7.3.3)Ulica

Świętojańska 106

7.3.4)Miejscowość

Wyszków

7.3.5)Kod pocztowy

07-202

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

654360,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

102 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Etap I zakończy się - do dnia 26.01.2028 r.
Etap II - do dnia podpisania protokołu odbioru po rękojmi i gwarancji jakości, zaś w przypadku ujawnienia wad podczas odbioru po rękojmi i gwarancji jakości, do dnia usunięcia stwierdzonych wad przez Generalnego Wykonawcę lub osobę trzecią – 7 lat od daty odbioru ostatecznego.
Etap II zakończy się - do dnia 26.12.2034 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 654 360 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ROBERT SIEMIENIEWSKI P.H.U."BAUMARK" (Wyszków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.