Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
151 792 zł
Umowa zawarta
25 czerwca 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 151 792 zł – 205 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa i modernizacja kancelarii Leśnictwa Marwice”

Zamawiający Nadleśnictwo Bogdaniec (Bogdaniec, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i modernizacja kancelarii Leśnictwa Marwice”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Remontowo- Budowlane Bilik-Bau spółka z o.o. Wartość umowy: 151 792 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Nadleśnictwo BogdaniecBogdaniec, Lubuskieopublikowano 30 czerwca 2026
Wartość umowy
151 792 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 maja 2026

    Termin ofert: 8 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 czerwca 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Remontowo- Budowlane Bilik-Bau spółka z o.o (Witnica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 151 791,89 zł (umowę zawarto 25 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 151 791,89 zł do 205 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail