Przetworzenie zasobu geodezyjnego do postaci cyfrowej dotyczącego baz danych BDOT 500 i GESUT
Zamawiający Powiat Turecki (Turek, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przetworzenie zasobu geodezyjnego do postaci cyfrowej dotyczącego baz danych BDOT 500 i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1184, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
15 wpisów- Ogłoszenie
30 marca 2026
Termin ofert: 7 kwietnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
12 maja 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
30 czerwca 2026
- Wykonanie umowy
30 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIAT TURECKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 311018982 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Kaliska 59 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Turek |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 62-700 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL414 - Koniński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@turek.starostwo.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.powiat.turek.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-76a97bff-91ca-4eaf-99b8-27d385f7772a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00313891 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00177167 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przetworzenie zasobu geodezyjnego do postaci cyfrowej |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | część nr 12 – obręb Stawki (302709_2.0019) opis przedmiotu zamówienia dla tej części określa załącznik nr 12 do SWZ |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71300000-1 - Usługi inżynieryjne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 71355000-1 - Usługi pomiarowe 72310000-1 - Usługi przetwarzania danych 72312000-5 - Usługi wprowadzania danych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-04 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 120 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Dawid Tutak Usługi Geodezyjne |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 527299407 |
| 4.3.3.) | Ulica | Chocim 1 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kawęczyn |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 62-704 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 4200 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00239752/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-16 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 4200,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →