Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
320 000 zł
Umowa zawarta
19 czerwca 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja stodoły na potrzeby organizacji targów, wystaw, pokazów w Zachodniopomorskim ODR w Barzkowicach

Zamawiający Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach (Barzkowice, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja stodoły na potrzeby organizacji targów, wystaw, pokazów w Zachodniopomorskim…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Ogólno-Budowlany Wiktor Kasprzak WIK-BUD. Wartość umowy: 320 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
320 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 maja 2026

    Termin ofert: 29 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Ogólno-Budowlany Wiktor Kasprzak WIK-BUD (Stargard), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 320 000,00 zł (umowę zawarto 19 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło modernizacji stodoły na potrzeby organizacji targów, wystaw i pokazów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH

1.3.)Oddział zamawiającego

ZODR

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001047305

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

2

1.5.2.)Miejscowość

Barzkowice

1.5.3.)Kod pocztowy

73-134

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.barzkowice@zodr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zodr.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zodr.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej zarządzania

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja stodoły na potrzeby organizacji targów, wystaw, pokazów w Zachodniopomorskim ODR w Barzkowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b66ddda3-bed3-4dbe-b012-4e5efbc43039

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00312494

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00001505/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Modernizacja stodoły na potrzeby organizacji targów, wystaw, pokazów w Zachodniopomorskim ODR w Barzkowicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00242833

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AG.2011.1.5.2026.BB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja stodoły na potrzeby organizacji targów, wystaw, pokazów w
Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.
Zakres robót obejmuje:
a) Roboty rozbiórkowe,
b) Roboty betonowe,
c) Roboty malarskie wewnętrzne oraz zewnętrzne,
d) Roboty posadzkowe,
e) Roboty elewacyjne,
f) Roboty w zakresie prac instalacji elektrycznych, w tym montaż lamp oświetleniowych zasilanych panelem fotowoltaicznym
o wysokości minimum 6 metra,
g) Wykonanie pokrycia dachu wybiegu dla zwierząt blachą trapezową powlekaną,
h) Wykonanie i montaż napisu na ścianie frontowej stodoły,
i) Wykonanie wjazdów z kostki betonowej

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45442100-8 - Roboty malarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45443000-4 - Roboty elewacyjne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31523000-8 - Podświetlane znaki i szyldy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

320000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

320000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

320000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Ogólno-Budowlany Wiktor Kasprzak WIK-BUD

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8542431918

7.3.4)Miejscowość

Stargard

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

320000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Barzkowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 320 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Ogólno-Budowlany Wiktor Kasprzak WIK-BUD (Stargard). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.