Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa, instalacja i uruchomienie dodatkowego wyposażenia do tribotestera i profilometru w ramach NOMATEN CoRE

Zamawiający Narodowe Centrum Badań Jądrowych (Otwock, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa, instalacja i uruchomienie dodatkowego wyposażenia do tribotestera i profilometru…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Narodowe Centrum Badań JądrowychOtwock, Mazowieckie (powiat Otwocki →)opublikowano 26 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001024043

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Andrzeja Sołtana 7

1.4.2.)Miejscowość

Otwock

1.4.3.)Kod pocztowy

05-400

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@ncbj.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.ncbj.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8e24023b-747b-427d-af79-8de2413f9061

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00311220

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt NOMATEN CoRE, nr umowy o dofinansowanie: KPOD.01.18-IW.03-0001/24, współfinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa, instalacja i uruchomienie dodatkowego wyposażenia do tribotestera i profilometru w ramach NOMATEN CoRE

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (rozumiana jako dostawa, montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie wskazanych Pracowników NCBJ w zakresie obsługi) następującego, fabrycznie nowego i nieużywanego wyposażenia do tribotestera i profilometru optycznego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do niniejszego zaproszenia – „Opis Przedmiotu Zamówienia” oraz warunki realizacji określa załącznik nr 4 do Zaproszenia – Projektowane postanowienia umowy.
3. Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy Pzp ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024, poz. 1320 - dalej „ustawa”), o szacunkowej wartości przedmiotu zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych.
4. Termin realizacji do 18.06.2026 r. – ze względu na koniec finansowania projektu oraz konieczność jego rozliczenia.

3.9.)Główny kod CPV

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-06-18

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Labsoft Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9512443337

4.3.3.)Ulica

Puławska 469

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-844

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

290403,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00276134/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

290403,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38000000-5Sprzęt laboratoryjny, optyczny i pr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
300 000 zł
Próbka: 45 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
48 137 zł766 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
718 343 zł
Źródło próbki
CPV 38000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
48 137 zł
Mediana
300 000 zł
Górny kwartyl
766 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowe Centrum Badań Jądrowych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Otwock.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38000000-5 (Sprzęt laboratoryjny. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.