Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
713 867 zł
Umowa zawarta
25 czerwca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 713 867 zł – 1 012 166 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Głowaczów – etap II

Zamawiający Gmina Głowaczów (Głowaczów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Głowaczów – etap II”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Inzynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. Wartość umowy: 713 867 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina GłowaczówGłowaczów, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 26 czerwca 2026
Wartość umowy
713 867 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 maja 2026

    Termin ofert: 3 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 czerwca 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Inzynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. (Jasieniec), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 713 867,03 zł (umowę zawarto 25 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 713 867,03 zł do 1 012 166,47 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail