Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa skateparku w miejscowości Szydłów

Zamawiający Gmina Szydłów (Szydłów, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa skateparku w miejscowości Szydłów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SzydłówSzydłów, Świętokrzyskie (powiat Staszowski →)opublikowano 26 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Szydłów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010814

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 2

1.4.2.)Miejscowość

Szydłów

1.4.3.)Kod pocztowy

28-225

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@szydlow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szydlow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-183fb475-b67a-4125-a020-89e80ed8a4d6

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00310030

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00624257

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie dofinansowanie w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023 – 2027, interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS)- komponent Wdrażanie LSR.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa skateparku w miejscowości Szydłów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym (skatepark) położonych na działkach ewidencyjnych nr 71 i 75 w miejscowości Szydłów, w zakresie:
• Urządzenia skateparku: Bank Ramp + Quater Pipe, Bank Ramp, Funbox Set, Grindbox + 2x Manual Pad, Poręcz prosta, Poręcz łamana,
• Pozostałe urządzenia małej architektury takie jak: 2 ławki, kosz, tablica informacyjna,
• Projektowane utwardzenia terenu: kostką betonową,
• Nasadzenia zieleni,
• Niwelacja terenu, obsianie terenu inwestycji trawą.

Obszar objęty inwestycją znajduje się w terenie oznaczonym symbolem 1ZP Miejscowego Planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów położonych na terenie miasta i gminy Szydłów. W związku z czym ustala się obowiązek zapewnienia miejsc postojowych przeznaczonych na parkowanie pojazdów zaopatrzonych w kartę parkingową w ilości nie mniejszej niż 1 stanowisko na każde rozpoczęte 25 miejsc, przy czym dopuszcza się odstąpienie od przedmiotowego obowiązku w przypadku gdy wymagana liczba miejsc postojowych jest mniejsza niż 5. Projektuje się 9 miejsc parkingowych z czego jedno z nich jest przeznaczone do parkowania pojazdów zaopatrzonych w kartę parkingową.


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisano w załączonej Specyfikacja Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz projekcie zagospodarowania terenu - Załączniku nr 2 do SWZ. W folderze Załącznika nr 2 znajduje się również przedmiar robót który ma jedynie charakter pomocniczy. Prawidłowa wycena oferty powinna zostać dokonana na podstawie STWIORB i projekcie zagospodarowania terenu.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45212130-6 - Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

7 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych COMPLEX Mateusz Chłodnicki

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661717816

4.3.4.)Miejscowość

Moszyny

4.3.5.)Kod pocztowy

28-210

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

567000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00118180/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

567000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szydłów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szydłów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.