Wynik częściowy: umowy w 3 z 8 części, 5 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
89 888 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Usługi opiekuńcze świadczone w miejscu zamieszania
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2Usługi opiekuńcze świadczone w miejscu zamieszania
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3Usługi opiekuńcze świadczone w miejscu zamieszania
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4Usługi asystenckie
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Usługa rehabilitacyjna
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Część 6Wsparcie psychologa dla podopiecznych
    Wartość umowy
    50 880 zł
    5 ofert
  7. Umowa zawarta
    Część 7Wsparcie psychologa poradnictwo dla opiekunów faktycznych
    Wartość umowy
    8480 zł
    4 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Superwizja dla kadry – wsparcie psychologa
    Wartość umowy
    30 528 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Koszt70%Doświadczenie zawodowe osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia20%Aspekt społeczny10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług opiekuńczych, asystenckich oraz usług specjalistycznych w ramach projektu pn. „Kompleksowe usługi społeczne w Gminie Stoczek Łukowski

Zamawiający Gmina Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług opiekuńczych, asystenckich oraz usług specjalistycznych w ramach…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 89 888 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina Stoczek ŁukowskiStoczek Łukowski, Lubelskie (powiat Łukowski →)opublikowano 25 czerwca 2026
Łączna wartość umów
89 888 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 maja 2026

    Termin ofert: 28 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    25 czerwca 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 3 wybrano wykonawcę, 5 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Siedlecka Spółdzielnia Caritas za łącznie 89 888,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail