Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Postępowanie podlega unieważnieniu z uwagi na fakt, iż wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

Oferty w postępowaniu
9 ofertodrzucone: 9wszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie pochylni dla osób z niepełnosprawnością, przy wejściu głównym do Przedszkola Publicznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju

Zamawiający Miasto Jastrzębie-Zdrój (Jastrzębie-Zdrój, Śląskie) opublikował wynik postępowania „Wykonanie pochylni dla osób z niepełnosprawnością, przy wejściu głównym do Przedszkola…”. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Miasto Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-Zdrój, Śląskieopublikowano 25 czerwca 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Postępowanie podlega unieważnieniu z uwagi na fakt, iż wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert. Odrzucono 9 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Jastrzębie-Zdrój

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255358

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Józefa Piłsudskiego 60

1.5.2.)Miejscowość

Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

44-335

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.7.)Numer telefonu

+48324785133

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@um.jastrzebie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie pochylni dla osób z niepełnosprawnością, przy wejściu głównym do Przedszkola Publicznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f122727c-908f-4267-9a37-ebaf64a4e46b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00308487

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00042264/21/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.69 Wykonanie pochylni dla osób z niepełnosprawnością przy wejściu głównym do Przedszkola Publicznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00115298

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.1.17.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

76526,72 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, mających na celu dostosowanie wejścia głównego budynku Publicznego Przedszkola nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, dla potrzeb osób z niepełnosprawnością.
Zadanie polega na wykonaniu stalowej pochylni wraz z balustradą.

Przedmiotowa inwestycja obejmować będzie następujące roboty:
- rozbiórkę istniejącego dojścia do wejścia bocznego;
- rozbiórkę istniejących schodów w celu uzyskania odpowiedniej wielkości podestu oraz zniwelowania istniejącego progu drzwiowego;
- wykonanie przewiertu przez ścianę zewnętrzną w celu zapewnienia wentylacji pomieszczenia w poziomie piwnic;
- rozbiórka obrzeży betonowych;
- prace przygotowawcze i pomiarowe;
- usunięcie humusu;
- wykopy oraz korytowanie wykopu pod pochylnię z kostki brukowej;
- wywóz i utylizacja gruzu;
- wywóz gruntów niebudowlanych na składowisko;
- wykonanie ław fundamentowych pod montaż palisad;
- wykonanie podbudowy z tłucznia kamiennego;
- wykonanie pochylni z kostki brukowej wraz z obrzeżami z palisad wg części rysunkowej dokumentacji;
- obniżenie istniejącego krawężnika pozwalającego na wjazd na pochylnię
- ułożenie nowego fragmentu chodnika z kostki betonowej wraz z obrzeżami;
- rozścielenie warstwy humusu w miejscu naruszonym podczas wykonywania robót budowlanych;
- wykonanie nowych trawników;
- wykonanie nowej nawierzchni żwirowej;
- montaż dzwonka drzwiowego bezprzewodowego;
- uporządkowanie terenu.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna (załącznik nr 8 do SWZ), tj.:
- projekt techniczny,
- przedmiary robót ,
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiOR),
- projektowane postanowienia umowne,
- katalog ocen materiałów, technologii i urządzeń.

Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji technicznej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie podlega unieważnieniu z uwagi na fakt, iż wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

9

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Jastrzębie-Zdrój prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jastrzębie-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.