Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
149 876 zł
Umowa zawarta
29 maja 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 149 876 zł – 311 307 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres dodatkowej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja nawierzchni asfaltowej drogi gminnej na odcinku Pałczyn – Skotniki

Zamawiający Gmina Miłosław (Miłosław, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja nawierzchni asfaltowej drogi gminnej na odcinku Pałczyn – Skotniki”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA DROGOWA BEGIER SŁAWOMIR SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA. Wartość umowy: 149 876 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina MiłosławMiłosław, Wielkopolskie (powiat Wrzesiński →)opublikowano 25 czerwca 2026
Wartość umowy
149 876 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIRMA DROGOWA BEGIER SŁAWOMIR SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA (NEKLA).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 149 875,93 zł (umowę zawarto 29 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 149 875,93 zł do 311 306,62 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail