Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
325 728 zł
Umowa zawarta
22 października 2025
Okres realizacji
od 1 listopada 2025 do 15 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszenie o konieczności rozpoczęcia wykonywania usługi35%Termin płatności faktur5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie Gminy Nowiny, województwo świętokrzyskie”

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Nowinach (Nowiny, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie Gminy Nowiny,…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Robert Kaleta. Wartość umowy: 325 728 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
325 728 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 września 2025

    Termin ofert: 26 września 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Robert Kaleta (Kowala), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 325 728,00 zł (umowę zawarto 22 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 listopada 2025 r. do 15 kwietnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail