Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 104 457 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 104 457 zł – 2 352 653 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi dla pieszych i rowerów od granic miasta Leszna do miejscowości Lasocice - odcinek od granic miasta Leszna do węzła Leszno Zachód z wyłączeniem węzła Leszno Zachód

Zamawiający Gmina Święciechowa (Święciechowa, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi dla pieszych i rowerów od granic miasta Leszna do miejscowości Lasocice -…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 104 457 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina ŚwięciechowaŚwięciechowa, Wielkopolskieopublikowano 25 czerwca 2026
Wartość umowy
1 104 457 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 maja 2026

    Termin ofert: 27 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 czerwca 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno Sp. z o.o. (Leszno), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 104 457,05 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 104 457,05 zł do 2 352 652,98 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail