Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
75 153 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    22 878 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Usługi Projektowe Błażej Płecha· Urzędów
    Wartość umowy
    12 915 zł
    7 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Usługi Projektowe Błażej Płecha· Urzędów
    Wartość umowy
    13 530 zł
    7 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Usługi Projektowe Błażej Płecha· Urzędów
    Wartość umowy
    25 830 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
24 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji technicznych i projektowych dla budynków administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi w podziale na 4 części

Zamawiający Zarząd Lokali Miejskich (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji technicznych i projektowych dla budynków administrowanych przez…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 75 153 zł. Złożono 24 oferty.

Zamawiający: Zarząd Lokali MiejskichŁódź, Łódzkieopublikowano 24 czerwca 2026
Łączna wartość umów
75 153 zł
Liczba ofert
24 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 maja 2026

    Termin ofert: 19 maja 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    24 czerwca 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PROGRESBUD SPÓŁKA Z O. O. (część 1); Usługi Projektowe Błażej Płecha (części 2, 3, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 75 153,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 24 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamówienie dotyczy opracowania dokumentacji technicznych i projektowych dla budynków administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi w podziale na 4 części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Lokali Miejskich

1.3.)Oddział zamawiającego

ZLM

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 363752546

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Kościuszki 47

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-514

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zlm@zlm.lodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zlm.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zlm_lodz

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


administrowanie nieruchomościami komunalnymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji technicznych i projektowych dla budynków administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi w podziale na 4 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0a8b2b68-83f2-4c5c-985c-38504a4533d3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00307006

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00631143/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.23 Opracowanie dokumentacji projektowej rozbiórek 11 budynków

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00237934

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.261.110.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznych i projektowych dla budynków administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi, w podziale na 4 części tj

Część nr 1 ul. Zwycięstwa 8/12, ul. Zgierska bn Opracowanie dokumentacji technicznej (projektu rozbiórki) budynków gospodarczych (nr 532, 533, 565) zlokalizowanych na nieruchomości przy pl. Zwycięstwa 8/12 w Łodzi (dz. nr 99, obręb W-24). Łączna kubatura budynków 5 346,00 m³ Budynek nr 532 jest obiektem zabytkowym wpisanym do Ewidencji Zabytków miasta Łodzi, budynki 533 i 565 nie są obiektami zabytkowymi. Budynki znajduje się na obszarze historycznego układu urbanistycznego „Posiadła Wodno-Fabryczne” i „Zespół fabryczno-rezydencjalny Karola W. Scheiblera” wpisanymi do rejestru pod nr A/44. oraz Opracowanie dokumentacji technicznej (projektu rozbiórki) budynków użytkowych (nr 28, 29, 30, 31, 32) zlokalizowanych na nieruchomości przy ul. Zgierskiej bn w Łodzi (dz. nr 16/1, obręb B-47). Łączna kubatura budynków 3 587,50 m³ Budynek nie jest obiektem zabytkowym wpisanym do Ewidencji Zabytków miasta Łodzi oraz nie znajduje się na obszarze historycznego układu urbanistycznego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.)Wartość części

52347,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 ul. Przystań 15, ul. Północna bn, ul. Koralowa 9

Opracowanie dokumentacji technicznej (projektu rozbiórki) dla budynku gospodarczego (nr 649) zlokalizowanego na nieruchomości przy ul. Przystań 15 w Łodzi (dz. nr 331/1, obręb G-23). Kubatura budynku gospodarczego (nr 649): 106,30 m³
Budynek nie jest obiektem zabytkowym wpisanym do Ewidencji Zabytków miasta Łodzi oraz nie znajduje się na obszarze historycznego układu urbanistycznego.
oraz
Opracowanie dokumentacji technicznej (projektu rozbiórki) budynku użytkowego garażu (nr 657) po obrysie działki nr 169/16 i budynku użytkowego garażu (nr geod. 658) po obrysie działki 169/17 zlokalizowanych na nieruchomości przy ul. Północnej bn w Łodzi (obręb S-1).
Łączna kubatura budynków 385,00 m³
Budynki nie są obiektami zabytkowymi wpisanym do Ewidencji Zabytków miasta Łodzi, ale znajdują się na obszarze historycznego układu urbanistycznego „Ogrody Sukiennicze Nowego Miasta 1843”.
oraz
Opracowanie dokumentacji technicznej (projektu rozbiórki) budynków gospodarczych (nr 730, 731, dwa bez numeru) zlokalizowanych na nieruchomości przy ul. Koralowej 9 w Łodzi (dz. nr 376, obręb G-9).

Łączna kubatura budynków 414,60 m³
Budynki nie są obiektami zabytkowymi wpisanym do Ewidencji Zabytków miasta Łodzi oraz nie znajdują się na obszarze historycznego układu urbanistycznego

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.)Wartość części

35830,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 ul. Kołowa 3,ul. Doroty 3,ul. Piasta 13

Opracowanie dokumentacji technicznej (projektu rozbiórki) dla budynku mieszkalnego (nr geod. 167) oraz dwóch budynków gospodarczych (nr geod. 168 i bn) zlokalizowanych na nieruchomości przy
ul. Kołowej 3 w Łodzi (dz. nr 63, obręb G-15). Łączna kubatura: 539,80 m3
Budynki nie są obiektami zabytkowymi wpisanymi do Ewidencji Zabytków miasta Łodzi oraz nie znajdują się na obszarze historycznego układu urbanistycznego.
oraz
Opracowanie dokumentacji technicznej (projektu rozbiórki) budynków gospodarczych (nr 985 i bn) zlokalizowanych na nieruchomości przy ul. Doroty 3 w Łodzi (dz. nr 247, obręb G-3). Łączna kubatura budynków 142,00 m³
Budynki nie są obiektami zabytkowymi wpisanym do Ewidencji Zabytków miasta Łodzi oraz nie znajdują się na obszarze historycznego układu urbanistycznego.
oraz
Opracowanie dokumentacji technicznej (projektu rozbiórki) budynków gospodarczych (nr 341, dwa bez numeru) zlokalizowanych na nieruchomości przy ul. Piasta 13 w Łodzi (dz. nr 159/6, obręb G-1)Łączna kubatura budynków 127,00 m³
Budynki nie są obiektami zabytkowymi wpisanym do Ewidencji Zabytków miasta Łodzi oraz nie znajdują się na obszarze historycznego układu urbanistycznego

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.)Wartość części

38361,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 ul. Pokładowa 12, ul. Piotrowiczowej 8, ul. Żeligowskiego 56

Opracowanie dokumentacji technicznej (projektu rozbiórki) dla budynku mieszkalnego (nr geod. 817) oraz pięciu budynków gospodarczych (nr geod. 818, 819, trzy bud. bn) zlokalizowanych na nieruchomości przy ul. Pokładowej 12 w Łodzi (dz. nr 399/1,
obręb G-22).
Łączna kubatura budynków 1 045,70 m³
Budynki nie są obiektami zabytkowymi wpisanymi do Ewidencji Zabytków miasta Łodzi oraz nie znajdują się na obszarze historycznego układu urbanistycznego
oraz
Opracowanie dokumentacji technicznej (ekspertyzy budowlano-konstrukcyjnej wraz z analizą oraz projektu rozbiórki) dla budynku mieszkalnego (nr geod. 116) oraz dwóch budynków gospodarczych (nr geod. 117 i 118) zlokalizowanych na nieruchomości przy ul. Piotrowiczowej 8 w Łodzi (dz. nr 89/2, obręb B-28). Łączna kubatura:1 375,70 m3
Budynki nie są obiektami zabytkowymi wpisanymi do Ewidencji Zabytków miasta Łodzi oraz nie znajdują się na obszarze historycznego układu urbanistycznego
oraz
Opracowanie dokumentacji technicznej (projektu rozbiórki) dla budynku mieszkalnego lewej oficyny (nr geod. 303) zlokalizowanego na nieruchomości przy ul. Żeligowskiego 56 w Łodzi (dz. nr 89/2, obręb P-19).
Kubatura budynku mieszkalnego (nr geod. 303): 1 433,00 m3
Budynek nie jest obiektem zabytkowym wpisanymi do Ewidencji Zabytków miasta Łodzi, ale znajdują się na obszarze historycznego układu urbanistycznego „Dzielnica Wiązowa 1865”.

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.)Wartość części

53313,30 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22878,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66420 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22878 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROGRESBUD SPÓŁKA Z O. O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6282195666

7.3.4)Miejscowość

Chrzanów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22878 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60,40 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12915 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

38991 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12915 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Projektowe Błażej Płecha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

715194893

7.3.4)Miejscowość

Urzędów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12915 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13530 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57195 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13530 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Projektowe Błażej Płecha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

715194893

7.3.4)Miejscowość

Urzędów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13530 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25830 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

98277 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25830 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Projektowe Błażej Płecha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

715194893

7.3.4)Miejscowość

Urzędów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25830 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
200 000 zł
Próbka: 115 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
97 526 zł340 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
243 274 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
97 526 zł
Mediana
200 000 zł
Górny kwartyl
340 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Lokali Miejskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 75 153 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PROGRESBUD SPÓŁKA Z O. O. (Chrzanów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.