Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa i montaż oświetlenia solarno-hybrydowego

Zamawiający Powiat Milicki (Milicz, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa i montaż oświetlenia solarno-hybrydowego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat MilickiMilicz, Dolnośląskie (powiat Milicki →)opublikowano 24 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT MILICKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934673

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 38

1.4.2.)Miejscowość

Milicz

1.4.3.)Kod pocztowy

56-300

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.7.)Numer telefonu

713840764

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@milicz-powiat.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.milicz-powiat.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-74dbb791-28d7-4bbc-9366-94091c924075

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00306950

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00222893

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt realizowany jest w ramach interwencji I.13.1.LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność-Wdrażanie LSR objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa i montaż oświetlenia solarno-hybrydowego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Opis przedmiotu zamówienia dla zadania, którego przedmiotem jest dostawa i montaż oświetlenia solarno-hybrydowego w ramach zadania: zagospodarowanie terenu nad zalewem w Miliczu z uwzględnieniem zielono-niebieskiej infrastruktury, działka oznaczona numerem ewidencyjnym 21/2 AM 8 obręb Milicz, jednostka ewidencyjna Milicz – Miasto.
II. Dostawa i montaż oświetlenia solarno-hybrydowego.
Szczegółowy zakres dostawy i prac jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ (OPZ, PZT). Dokumentacja zawarta w załączniku nr 1 do SWZ zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowi integralną część niniejszej SWZ i należy się z nią bezwzględnie zapoznać.
W cenie oferty należy uwzględnić koszty związane z wykonaniem projektu oznakowania i zabezpieczenia robót na czas prowadzenia robót.
1) Dostawę i montaż należy wykonać zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ dla niniejszego zamówienia.
2) Podstawę do zapłaty wynagrodzenia stanowić będzie faktura wystawiona przez Wykonawcę, po dokonaniu końcowego odbioru robót, płatna przelewem na rachunek Wykonawcy w terminie do 21 dni od dnia otrzymania faktury, przy czym za dzień zapłaty uznawany będzie dzień obciążenia rachunku Zamawiającego.
3) Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zaliczki na poczet wykonania przedmiotu zamówienia.
4) Dla przedmiotowej inwestycji Zamawiający ustanowi nadzór inwestorski.
5) Wykonawca wystawi faktury zgodnie z danymi: Nabywca: Powiat Milicki, ul. Wojska Polskiego 38, 56-300 Milicz, NIP: 916-13-12-494, Odbiorca: Starostwo Powiatowe w Miliczu, ul. Wojska Polskiego 38, 56-300 Milicz.
II. Wymagania stawiane Wykonawcy:
1) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia.
2) Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań umowy. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy.
3) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
4) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umownych zawartych w projektowanych postanowieniach umowy - wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
5) Jeżeli w SWZ lub jej załącznikach, w stosunku do określonych materiałów, przedmiotów lub urządzeń, przy opisie przedmiotu zamówienia, wskazana została nazwa producenta, znak towarowy lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, zamawiający informuje, że należy traktować takie wskazanie jako preferencje jakościowe i dopuszcza zastosowanie materiałów, przedmiotów lub urządzeń równoważnych, o parametrach technicznych nie gorszych niż wskazane.
III. Zamówienie nie jest podzielone na części. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
IV. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
V. Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
VI. Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów.
VII. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
VIII. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 i 8 p.z.p.
Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
- 45111291-4 – Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
- 45316000-5 - instalowanie,
- 31527210-1 – latarnie

3.9.)Główny kod CPV

31527210-1 - Latarnie

3.10.)Dodatkowy kod CPV

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

1,5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Ekosolary Ireneusz Jóźwik

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6181253445

4.3.3.)Ulica

Aleja Wojska Polskiego 46/5,

4.3.4.)Miejscowość

Kalisz

4.3.5.)Kod pocztowy

62-800

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

71600 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00258729/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

71600 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31527210-1Latarnie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Milicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milicz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31527210-1 (Latarnie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.