Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
71 600 zł
Umowa zawarta
20 maja 2026
Okres realizacji
1,5 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 71 600 zł – 123 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%okres gwarancji jakości GW: waga max. 40% (40 pkt.), minimalny wymagany okres gwarancji ja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż oświetlenia solarno-hybrydowego

Zamawiający Powiat Milicki (Milicz, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż oświetlenia solarno-hybrydowego”, wybierając ofertę wykonawcy Ekosolary Ireneusz Jóźwik. Wartość umowy: 71 600 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Powiat MilickiMilicz, Dolnośląskie (powiat Milicki →)opublikowano 25 maja 2026
Wartość umowy
71 600 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ekosolary Ireneusz Jóźwik (Kalisz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 71 600,00 zł (umowę zawarto 20 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 71 600,00 zł do 123 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1,5 miesiące.

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym, bez podziału na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail