Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 844 281 zł
Umowa zawarta
22 czerwca 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
15 ofertceny: 1 832 743 zł – 2 263 524 złodrzucone: 2
Wybrano ofertę droższą o 0,6% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji grupy interwencyjnej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Ochrona fizyczna osób i mienia z obsługą monitoringu w obiektach Sądu Rejonowego w Legionowie”,

Zamawiający Sąd Rejonowy w Legionowie (Legionowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Ochrona fizyczna osób i mienia z obsługą monitoringu w obiektach Sądu Rejonowego w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Roma Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 844 281 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Sąd Rejonowy w LegionowieLegionowo, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 24 czerwca 2026
Wartość umowy
1 844 281 zł
Liczba ofert
15 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 lutego 2026

    Termin ofert: 13 lutego 2026 07:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 czerwca 2026

    15 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Roma Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 844 281,29 zł (umowę zawarto 22 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 15 ofert; ceny wahały się od 1 832 742,51 zł do 2 263 523,54 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

  • 5

    Tryb udzielenia zamówienia to tryb podstawowy na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail