Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
295 277 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 295 277 zł – 389 694 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Stworzenie miejsca rekreacji w miejscowości Szkocja (gm. Szubin) - plac zabaw, siłownia plenerowa.

Zamawiający Gmina Szubin (Szubin, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Stworzenie miejsca rekreacji w miejscowości Szkocja (gm. Szubin) - plac zabaw, siłownia…”, wybierając ofertę wykonawcy Simba Group sp. z. o. o. Wartość umowy: 295 277 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina SzubinSzubin, Kujawsko-Pomorskie (powiat Nakielski →)opublikowano 24 czerwca 2026
Wartość umowy
295 277 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 maja 2026

    Termin ofert: 27 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 czerwca 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Simba Group sp. z. o. o. (Lublin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 295 277,49 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 295 277,49 zł do 389 694,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

  • 5

    Zamówienie dotyczy robót budowlanych związanych z utworzeniem miejsca rekreacji w Szkocji (gm. Szubin).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SZUBIN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350910

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kcyńska 12

1.5.2.)Miejscowość

Szubin

1.5.3.)Kod pocztowy

89-200

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@szubin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.szubin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1302318

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Stworzenie miejsca rekreacji w miejscowości Szkocja (gm. Szubin) - plac zabaw, siłownia plenerowa.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-89b096d1-5a56-4411-89c8-7e6ac7ac6a26

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00305698

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00053598/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Stworzenie miejsca rekreacji w miejscowości Szkocja (gm. Szubin) - plac zabaw, siłownia plenerowa.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest współfinansowane w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju realizowanej przez lokalną grupę działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 dla interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) – komponent Wdrażanie LSR.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00237808

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.16.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Stworzenie miejsca rekreacji w miejscowości Szkocja (gm. Szubin) - plac zabaw, siłownia plenerowa”.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

295277,49 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

389694,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

295277,49 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Simba Group sp. z. o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462647108

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

295277,49 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112720-8Roboty w zakresie kształtowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
294 918 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
210 037 zł565 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
355 098 zł
Źródło próbki
CPV 45112720· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
210 037 zł
Mediana
294 918 zł
Górny kwartyl
565 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szubin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szubin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 295 277 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112720-8 (Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Simba Group sp. z. o. o. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.