Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
300 000 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 300 000 zł – 304 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Likwidacja dzikiego wysypiska odpadów zlokalizowanego na działce nr 766 położonej w obrębie Przełaj, gmina Sędziszów” – II powt.

Zamawiający Gmina Sędziszów (Sędziszów, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Likwidacja dzikiego wysypiska odpadów zlokalizowanego na działce nr 766 położonej w…”, wybierając ofertę wykonawcy PAVER sp. z o.o. Wartość umowy: 300 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SędziszówSędziszów, Świętokrzyskie (powiat Jędrzejowski →)opublikowano 24 czerwca 2026
Wartość umowy
300 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PAVER sp. z o.o. (Włoszczowa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 300 000,00 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 300 000,00 zł do 304 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło likwidacji dzikiego wysypiska odpadów na działce nr 766 w Przełaju, gmina Sędziszów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SĘDZISZÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009857

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dworcowa 20

1.5.2.)Miejscowość

Sędziszów

1.5.3.)Kod pocztowy

28-340

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@sedziszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sedziszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ddb667c1-a60c-4f66-a7cc-0421fbdc82a3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Likwidacja dzikiego wysypiska odpadów zlokalizowanego na działce nr 766 położonej w obrębie Przełaj, gmina Sędziszów” – II powt.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ddb667c1-a60c-4f66-a7cc-0421fbdc82a3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00305213

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030358/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Likwidacja dzikiego wysypiska odpadów zlokalizowanego na działce nr 766 położonej w obrębie Przełaj, gmina Sędziszów - powt. II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00252802

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ŚR.271.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi polegającej na likwidacji dzikiego wysypiska odpadów zlokalizowanego na działce nr 766 położonej w obrębie Przełaj, gmina Sędziszów:
a) przez dzikie wysypisko rozumie się miejsce nieprzeznaczone do składowania odpadów;
b) przez likwidację dzikiego wysypiska rozumie się czynności związane
z usunięciem ze wskazanego przez Zamawiającego terenu wszelkich znajdujących się na nim odpadów i zanieczyszczeń,
Oraz ich wywóz i zagospodarowanie zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami.
c) przez oczyszczanie terenu rozumie się wykonywanie wszelkich czynności, również tych z użyciem ciężkiego sprzętu (np. typu: koparko-ładowarka, podnośnik itp.), związanych z uporządkowaniem terenu po zakończeniu czynności opisanych w lit. b).
Teren z którego mają zostać usunięte odpady obejmuje obszar działki nr 766 położonej w obrębie 0023 Przełaj, gmina Sędziszów o powierzchni całkowitej 0,41 ha. Odpady zalegają głównie na koronie oraz zboczach dawnego wyrobiska. Usługa obejmuje oczyszczenie całego terenu z zalegających odpadów – korony, zbocza oraz dna wyrobiska.

Szacowana ilość zalegających odpadów – 200 Mg
Niniejsza wartość jest jedynie wartością szacunkową, ustalone ilości mogą ulec zmianie stosowanie do stanu rzeczywistego.

4.5.3.)Główny kod CPV

90722200-6 - Usługi usuwania zanieczyszczeń ze środowiska

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

300000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

304000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

300000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PAVER sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6090076782

7.3.4)Miejscowość

Włoszczowa

7.3.5)Kod pocztowy

29-100

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

300000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90722200-6Usługi usuwania zanieczyszczeń ze ś…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sędziszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sędziszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 300 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90722200-6 (Usługi usuwania zanieczyszczeń ze środowiska). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PAVER sp. z o.o. (Włoszczowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.