Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 178 094 zł
Umowa zawarta
24 czerwca 2026
Okres realizacji
140 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 178 094 zł – 1 229 593 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie terminu gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej w miejscowości Ujazd

Zamawiający Gmina Brzyska (Brzyska, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej w miejscowości Ujazd”, wybierając ofertę wykonawcy Haler Sp. z.o.o. Sp. komandytowa, ul. Kwiatkowskiego 79, 35-311 Rzeszów. Wartość umowy: 1 178 094 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BrzyskaBrzyska, Podkarpackie (powiat Jasielski →)opublikowano 24 czerwca 2026
Wartość umowy
1 178 094 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 maja 2026

    Termin ofert: 27 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Haler Sp. z.o.o. Sp. komandytowa, ul. Kwiatkowskiego 79, 35-311 Rzeszów (Rzeszów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 178 094,00 zł (umowę zawarto 24 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 178 094,00 zł do 1 229 593,36 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 140 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczy budowy magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej w miejscowości Ujazd.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail