Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
458 000 zł
Umowa zawarta
16 czerwca 2026
Okres realizacji
od 22 czerwca 2026 do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 458 000 zł – 491 408 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja bezpłatnej Rodzinnej Strefy Sportu pod Pałacem Kultury i Nauki

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja bezpłatnej Rodzinnej Strefy Sportu pod Pałacem Kultury i Nauki”, wybierając ofertę wykonawcy OCR EVENTS. Wartość umowy: 458 000 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
458 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 maja 2026

    Termin ofert: 29 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OCR EVENTS (Gdynia), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 458 000,00 zł (umowę zawarto 16 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 458 000,00 zł do 491 408,37 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 22 czerwca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017189671

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rozbrat 26

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-429

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@aktywnawarszawa.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.aktywnawarszawa.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://aktywnawarszawa.ezamawiajacy.pl/pn/aktywnawarszawa/demand/291464/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja bezpłatnej Rodzinnej Strefy Sportu
pod Pałacem Kultury i Nauki

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-02210093-ea7b-454d-b018-cb8d349615ce

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00302545

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00019001/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Organizacja bezpłatnej Rodzinnej Strefy Sportu pod Pałacem Kultury i Nauki

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00254663

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TP1/U/6/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

364111,38 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Organizacja bezpłatnej Rodzinnej Strefy Sportu pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia oraz Projektowanymi Postanowieniami Umowy, stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 1 i 2 do SWZ.
Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej terenu, na którym będzie realizowany przedmiot zamówienia.
W sprawie szczegółów dot. wizji lokalnej należy kontaktować się z Moniką Zawitkowską, tel. (22) 16 27 205, e-mail: mzawitkowska@aktywnawarszawa.waw.pl.

4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

458000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

491408,37 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

458000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OCR EVENTS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5862336597

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Zapewnienie podłogi interaktywnej oraz ruchomej ścianki wspinaczkowej - PPHU FUKS Jacek Wolski

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

458000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-22 do 2026-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92000000-1Usługi rekreacyjne, kulturalne i sp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
620 699 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 289 zł1 145 147 zł
Rozstęp międzykwartylowy
899 858 zł
Źródło próbki
CPV 92000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
245 289 zł
Mediana
620 699 zł
Górny kwartyl
1 145 147 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.