Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Casa Modulare Sp. z o.o

Wartość umowy
2 460 356 zł
Umowa zawarta
17 marca 2026
Okres realizacji
do 19 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 2 275 500 zł – 2 460 356 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 8,1% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa żłobka w m. Sikórz

Zamawiający Gmina Brudzeń Duży (Brudzeń Duży, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa żłobka w m. Sikórz”, wybierając ofertę wykonawcy Tekobud Sp.z o.o.,. Wartość umowy: 2 460 356 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Brudzeń DużyBrudzeń Duży, Mazowieckieopublikowano 22 czerwca 2026
Wartość umowy
2 460 356 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Tekobud Sp.z o.o. (Płock, Cekanowo), wspólnie z: Casa Modulare Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 460 356,04 zł (umowę zawarto 17 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 2 275 500,00 zł do 2 460 356,04 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail