Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
687 890 zł
Umowa zawarta
22 czerwca 2026
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 687 890 zł – 886 393 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rewitalizacja terenu boiska w Przybyszewie

Zamawiający Gmina Święciechowa (Święciechowa, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Rewitalizacja terenu boiska w Przybyszewie”, wybierając ofertę wykonawcy Mardo Sport Sp. z o.o. Wartość umowy: 687 890 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ŚwięciechowaŚwięciechowa, Wielkopolskieopublikowano 22 czerwca 2026
Wartość umowy
687 890 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mardo Sport Sp. z o.o. (Puszczykowo), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 687 889,59 zł (umowę zawarto 22 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 687 889,59 zł do 886 393,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Święciechowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411050712

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ułańska

1.5.2.)Miejscowość

Święciechowa

1.5.3.)Kod pocztowy

64-115

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.7.)Numer telefonu

(65)5333510

1.5.8.)Numer faksu

(65)5299548

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzadgminy@swieciechowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://swieciechowa.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e76fd4d5-a528-4ffa-a09a-5b3f32d050cc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rewitalizacja terenu boiska w Przybyszewie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e76fd4d5-a528-4ffa-a09a-5b3f32d050cc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00301907

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039171/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Rewitalizacja terenu boiska w Przybyszewie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie będzie dofinansowane z Programu Regionalnego: Fundusze Europejske dla Wielkopolski 2021 – 2027, Priorytet 08 Rozwój Lokalny kierowany przez Społeczność (EFRR), Działanie 08.01 Wspieranie rozwoju programowego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00231909

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

P.271.15.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

643901,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja terenu boiska w Przybyszewie tj. wykonanie drugiego etapu prac związanego z budową boiska wielofunkcyjnego na działce nr 337/4 w Przybyszewie.
2. Przedmiotem całego zamierzenia budowlanego jest budowa boiska sportowego, wielofunkcyjnego w Przybyszewie przy ul. Wiejskiej na dz. nr ewid. 337/4 dla gier zespołowych takich jak: piłka nożna, koszykówka i piłka siatkowa. Boisko ma być wyposażone w niezbędne wyposażenie do ww. gier zespołowych. Płytę boiska zaprojektowano z trawy syntetycznej zasypanej piaskiem kwarcowym. Ogrodzenie boiska z paneli ogrodzeniowych 2D metalowych o wys. 1,43 m.
Ponadto należy zamontować piłko-chwyty o wysokości 4,00 m wykonanych ze słupów stalowych ocynkowanych 80/80/3 z siatką polipropylenową o oczku 10cm/10cm z wykonaniem 1 bramy technicznej dwuskrzydłowej stalowej ocynkowanej o szerokości 3,00m oraz 3 furtek stalowych ocynkowanych o szerokości 1,20 m; Montaż wzdłuż linii bocznych boiska, a za bramkami wzdłuż linii końcowych o wysokości 6,00 m wykonanych ze słupów stalowych ocynkowanych 80/80/3 z siatką polipropylenową o oczku 10czm/10cm.
Wokół boiska należy wykonać nawierzchnię z kostki brukowej betonowej oraz ławki parkowe.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie oświetlenia boiska ze złącza kablowego od istniejącego przyłącza elektroenergetycznego na tej działce. Oświetlenie w postaci lamp typu LED zamocowane będzie na 6 masztach oświetleniowych osadzonych w fundamencie. Wszystkie słupy oświetleniowe należy uziemić. Na każdym maszcie mają być zamontowane 2 lampy typu LED.
W 2024 roku został zrealizowany 1 etap inwestycji w którym wykonano:
a) Roboty ziemne oraz wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych pod nawierzchnię boiska sportowego, bez nawierzchni z trawy syntetycznej i bez warstwy wyrównawczej pod nawierzchnią z trawy.
b) Ułożenie obrzeży betonowych o wym. 8 x 30 cm tylko wokół boiska.
c) Instalacji elektrycznej ze złączem kablowym bez masztów oświetleniowych i lamp.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót i sposób ich wykonania jest opisany w dokumentacji projektowej (Załącznik nr 10 do SWZ) oraz kosztorysie ofertowym (Załącznik nr 9 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

687889,59 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

886393,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

687889,59 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mardo Sport Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7831677401

7.3.3)Ulica

Wydmowa 10

7.3.4)Miejscowość

Puszczykowo

7.3.5)Kod pocztowy

62-041

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

687889,59 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Święciechowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Święciechowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 687 890 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Mardo Sport Sp. z o.o. (Puszczykowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.