Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
202 950 zł
Umowa zawarta
22 czerwca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 168 346 zł – 294 965 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 21% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Kotuniu

Zamawiający Gmina Kotuń (Kotuń, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Kotuniu”, wybierając ofertę wykonawcy PU-REMAX Jacek Zwierz. Wartość umowy: 202 950 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina KotuńKotuń, Mazowieckieopublikowano 22 czerwca 2026
Wartość umowy
202 950 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 maja 2026

    Termin ofert: 8 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 czerwca 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PU-REMAX Jacek Zwierz (Dłużew), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 202 950,00 zł (umowę zawarto 22 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 168 345,69 zł do 294 965,02 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail