Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
146 659 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    59 999 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 41. Nazwa zamówienia: Czynna ochrona siedliska przyrodniczego 7230 w Dolinie Kulawy na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działania ochrony czynnej w celu zachowania siedliska torfowiskowego, po
    Wartość umowy
    8899 zł
    7 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    77 760 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług czynnej ochrony w Pomorskim Zespole Parków Krajobrazowych.

Zamawiający Województwo Pomorskie - Pomorski Zespoł Parków Krajobrazowych (Słupsk, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług czynnej ochrony w Pomorskim Zespole Parków Krajobrazowych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 146 659 zł. Złożono 18 ofert.

Łączna wartość umów
146 659 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma WOLF TRACK Jarosław Wrosz za łącznie 146 658,60 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 18 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie dotyczyło świadczenia usług czynnej ochrony w Pomorskim Zespole Parków Krajobrazowych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Pomorskie - Pomorski Zespoł Parków Krajobrazowych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 221037680

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poniatowskiego 4A

1.5.2.)Miejscowość

Słupsk

1.5.3.)Kod pocztowy

76-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@pomorskieparki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pomorskieparki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1294697

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług czynnej ochrony w Pomorskim Zespole Parków Krajobrazowych.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-20630321-fb6d-41e5-ae32-4f4afbaa877d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00301142

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00075695/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usług czynnej ochrony w Pomorskim Zespole Parków Krajobrazowych.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00226645

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZPK.DAO.251.01.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działań ochrony czynnej polegających na koszeniu łąk (ręcznym albo mechanicznym). Pokos zostanie usunięty z powierzchni objętych działaniami. Łącznie wszystkie zabiegi obejmują powierzchnię ok. 4,63 ha.
2. Działania ochronne będą realizowane na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w obszarach:
a) Dolina Samborowo – działka nr 588 obręb 012 Miasto Gdańsk (grunty Miasta Gdańska), powierzchnia ok. 1,78 ha, koszona corocznie, ostatni zabieg w 2025 r.
b) użytek ekologiczny „Dolina Czystej Wody” – fragmenty działek nr 55, 57/3 i 57/4 obręb 010 Miasto Gdańsk (grunty Miasta Gdańska), powierzchnia ok. 0,64 ha, koszona corocznie, ostatni zabieg w 2025 r.
c) użytek ekologiczny „Szuwary Jeziora Wyspowskiego” – oddział 178j leśnictwo Wyspowo (grunty Nadleśnictwa Gdańsk), powierzchnia ok. 0,52 ha, koszona corocznie, ostatni zabieg w 2025 r.,
d) użytek ekologiczny „Okuniewskie Łąki” – oddział 265p i 265o leśnictwo Kamień (grunty Nadleśnictwa Gdańsk), powierzchnia ok. 0,87 ha, ostatni zabieg w 2025 r.,
e) rezerwat przyrody „Łęg nad Swelinią” – oddział 239i oraz 239d leśnictwo Sopot, powierzchnia koszenia ok. 0,65 ha; ostatni zabieg na części powierzchni w 2025 r.
f) Dolina Radości - oddział 126f leśnictwo Matemblewo (grunty Nadleśnictwa Gdańsk), powierzchnia ok. 0,17 ha, ostatni zabieg w 2025 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.)Wartość części

61777,78 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działań ochrony czynnej polegających na usunięciu gatunków inwazyjnych – rdestowców Reynoutria, w tym rdestowca pośredniego Reynoutria xbohemica oraz nawłoci kanadyjskiej Solidago canadensis, łącznie na 5 stanowiskach.
2. Działania ochronne będą realizowane na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie w obszarach:
a) stanowisko użytek ekologiczny „Dolina Czystej Wody” – fragmenty działek nr 55, 57/3 i 57/4 obręb 010 Miasto Gdańsk (grunty Miasta Gdańska), powierzchnia ok. 400 m2, usunięcie rdestowców, ostatni zabieg w 2025 r.
b) stanowisko przy Jez. Wyspowo - oddz. 177 a (część) i b (część) leśnictwo Wyspowo, ogółem powierzchnia ok. 370 m2, usunięcie rdestowców, ostatni zabieg w 2025 r.
c) stanowisko Piekiełko – oddz. 277a leśnictwo Kamień, ok. 335 m2, usunięcie rdestowców, ostatni zabieg w 2025 r.
d) stanowisko Jezioro Zawiat, pas przywodny - oddz. 242n leśnictwo Sopieszyno, ok. 200 m2, usunięcie rdestowców, ostatni zabieg w 2025 r.
e) stanowisko Wzgórze Lagry przy granicy Parku – na fragmencie działki ewidencyjnej nr 336/4 obręb 0029 M. Gdańsk. Mozaikowe usunięcie nawłoci o łącznej powierzchni skupisk w 2025 r. ok. 0,34 ha, w obrębie maksymalnej powierzchni ok. 0,84 ha, ostatni zabieg w 2025 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.)Wartość części

44604,94 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działania ochrony czynnej w celu odsłonięcia powierzchni wieńców kamiennych i kurhanów na stanowisku archeologicznym w Leśnie polegające na wykaszaniu nalotów i odrośli drzew i krzewów z wygrabianiem i usuwaniem biomasy na powierzchni łącznie ok. 0,3 ha oraz usunięciu roślinności zielnej w otoczeniu obstawy kamiennej na obwodzie kręgów i wieńców – ręcznego pielenia.
2. Działaniami czynnej ochrony objętych będzie 27 obiektów archeologicznych wg wykazu poniżej:
1. k. I – kurhan z obstawą i stelą
2. k. II – kurhan bez obstawy
3. k. III – kurhan bez obstawy
4. k. IV – kurhan z obstawą
5. k. V – kurhan bez obstawy
6. k. VI – kurhan bez obstawy
7. k. VII – kurhan bez obstawy
8. k. VIII – kurhan bez obstawy
9. k. IX – kurhan z obstawą
10. k. X – kurhan bez obstawy
11. k. XI – kurhan bez obstawy
12. k. XII – kurhan bez obstawy
13. k. XIII – kurhan z obstawą
14. w. 2 – wieniec z obstawą
15. w. 3 – wieniec z obstawą i brukiem
16. w. 8 – wieniec z obstawą
17. w. 1 – wieniec z obstawą i wieńcem koncetrycznym
18. w. 9 – wieniec (kurhan?) z obstawą
19. w. 12 – wieniec (kurhan?) z obstawą
20. k. XIV – kurhan bez obstawy
21. k. XV – kurhan bez obstawy
22. w. 14 – wieniec z obstawą
23. w. 15 – wieniec z obstawą i brukiem
24. w. 4 – wieniec z obstawą
25. w. 5 – wieniec z obstawą i brukiem
26. w. 7 – wieniec z obstawą
27. w. X – wieniec z obstawą (zarośnięty)

4.5.3.)Główny kod CPV

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.)Wartość części

11625,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Nazwa zamówienia

Czynna ochrona siedliska przyrodniczego 7230 w Dolinie Kulawy na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działania ochrony czynnej w celu zachowania siedliska torfowiskowego, polegającego na koszeniu roślinności zielnej, nalotów i odrośli drzew i krzewów z wygrabianiem i usuwaniem biomasy (pokosu) na powierzchni łącznie ok. 0,5 ha.

4.5.3.)Główny kod CPV

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.)Wartość części

9375,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działań ochrony czynnej, w granicach rezerwatu przyrody ,,Gogolewko”, w celu zachowania torfowiska alkalicznego - chronionego siedliska przyrodniczego 7230. Działania polegają na ręcznym wykoszeniu trzech powierzchni torfowiska alkalicznego z silną ekspansją trzciny pospolitej, dwóch powierzchni mechowiska bez ekspansji trzciny oraz dwóch powierzchni o charakterze półnaturalnej łąki wilgotnej bez ekspansji trzciny - w tym usunięciu nalotu i odrośli drzew i krzewów, z wyniesieniem/wywiezieniem biomasy (pokosu) i zagospodarowaniem jej we własnym zakresie

4.5.3.)Główny kod CPV

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.)Wartość części

92797,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Nazwa zamówienia

Wykoszenie zmiennowilgotnej łąki na powierzchni około 0,6 ha wraz z wywiezieniem pokosu poza obszar wyspy Sidły. 2. Przedmiotem zamówienia jest ręczne wykoszenie półnaturalnej łąki wilgotnej w obrębie projektowanego użytku ekologicznego „Wyspa Sidły” na powierzchni ok. 0,6 ha wraz z wywiezieniem i utylizacją biomasy poza obszar wyspy Sidły. Biomasę po ścięciu należy wygrabić i usunąć z powierzchni w celu przeciwdziałania nadmiernemu użyźnieniu siedliska. Wywiezieniu podlega również biomasa zgromadzona w pryzmach (około 10 m3) z lat poprzednich poza obszar wyspy wraz z utylizacją. Prace należy przeprowadzić na wyspie Sidły. Koszenie należy wykonać na wysokości 2-5 cm, w sposób nieniszczący struktury roślin zielnych i gleby.

4.5.3.)Główny kod CPV

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.)Wartość części

7703,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest koszenie łąk i usunięcie biomasy na polderze Przebrno z działek nr: 173/19, obręb Przebrno (wydzielenia nr: 173ax, 173bx, część 173cx).
Zakres prac obejmuje:
a) Dwukrotne wykoszenie roślinności zielnej, głównie trzciny na powierzchni ok.
4 ha;
b) wywóz biomasy w miejsce tymczasowego składowania, a następnie jej zebranie
po zakończeniu działań ochronnych i przekazanie dla właściwego odbiorcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.)Wartość części

56290,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działania ochrony czynnej polegającego na usuwaniu inwazyjnych gatunków obcych roślin, w tym

usunięcie wszystkich osobników rdestowca sachalińskiego, usunięcie wszystkich osobników nawłoci kanadyjskiej, usunięcie wszystkich osobników sumaka octowca. 2. Działania ochronne będą realizowane na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego w granicach rezerwatu „Dolina Kulawy” – na gruntach Skarbu Państwa w zarządzie Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przymuszewo na działkach ewidencyjnych nr 52 i 3148/2, obręb ewidencyjny Widno, gm. Brusy, adres leśny 12-12-2-09-148 -f -00.

4.5.3.)Główny kod CPV

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

90721100-8 - Usługi ochrony krajobrazu

4.5.5.)Wartość części

45666,67 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

89964 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59999,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WOLF TRACK Jarosław Wrosz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5881563348

7.3.4)Miejscowość

Sławutowo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59999,4 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-07-10 do 2026-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7884 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16200 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8899,2 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WOLF TRACK Jarosław Wrosz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5881563348

7.3.4)Miejscowość

Sławutowo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8899,2 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-09-25

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

77760 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

108000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

77760 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WOLF TRACK Jarosław Wrosz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5881563348

7.3.4)Miejscowość

Sławutowo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

77760 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-07-15 do 2026-11-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Pomorskie - Pomorski Zespoł Parków Krajobrazowych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 146 659 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77000000-0 (Usługi rolnicze. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WOLF TRACK Jarosław Wrosz (Sławutowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.