Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
207 777 zł
Umowa zawarta
8 czerwca 2026
Okres realizacji
2 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie przyłącza wodociągowego i przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku zlokalizowanego w Sieradzu przy ul. POW 27

Zamawiający Powiat Sieradzki (Sieradz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie przyłącza wodociągowego i przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku…”, wybierając ofertę wykonawcy ROS- BUD” Piotr Juśkiewicz. Wartość umowy: 207 777 zł.

Zamawiający: Powiat SieradzkiSieradz, Łódzkie (powiat Sieradzki →)opublikowano 22 czerwca 2026
Wartość umowy
207 777 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ROS- BUD” Piotr Juśkiewicz (Stoczki 57).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 207 777,00 zł (umowę zawarto 8 czerwca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

  • 4

    Postępowanie zostało przeprowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail