Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 697 400 zł
Umowa zawarta
19 czerwca 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 1 697 400 zł – 3 740 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa magazynu w Tłuchowie

Zamawiający Gmina Tłuchowo (Tłuchowo, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa magazynu w Tłuchowie”, wybierając ofertę wykonawcy PAPBUD Sp. z o.o. ul. Lipowa 9D, Piaski, 09-200 Sierpc. Wartość umowy: 1 697 400 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina TłuchowoTłuchowo, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 22 czerwca 2026
Wartość umowy
1 697 400 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 maja 2026

    Termin ofert: 8 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 czerwca 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PAPBUD Sp. z o.o. ul. Lipowa 9D, Piaski, 09-200 Sierpc (Piaski), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 697 400,00 zł (umowę zawarto 19 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 1 697 400,00 zł do 3 740 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail