Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
595 812 zł
Umowa zawarta
10 czerwca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup koparko-ładowarki

Zamawiający Gmina Zakliczyn (Zakliczyn, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup koparko-ładowarki”, wybierając ofertę wykonawcy Paweł Kalita Tech-Ekspert Południe. Wartość umowy: 595 812 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ZakliczynZakliczyn, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 19 czerwca 2026
Wartość umowy
595 812 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 maja 2026

    Termin ofert: 15 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Paweł Kalita Tech-Ekspert Południe (Stalowa Wola).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 595 812,00 zł (umowę zawarto 10 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail