ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Geodezyjne wydzielenie działek zajętych pod drogi powiatowe oraz sporządzenie dokumentacji do regulacji stanu prawnego na rzecz Powiatu Częstochowskiego – 9 części”

Zamawiający Powiat Częstochowski (Częstochowa, Śląskie) prowadził postępowanie „Geodezyjne wydzielenie działek zajętych pod drogi powiatowe oraz sporządzenie…”. Termin składania ofert minął 29 czerwca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat CzęstochowskiCzęstochowa, Śląskieopublikowano 19 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
29 czerwca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin wykonania zamówienia40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPotrzebne jest geodezyjne wydzielenie działek pod drogi powiatowe i sporządzenie dokumentacji do regulacji stanu prawnego, podzielone na 9 odrębnych części. Wymagane jest składanie ofert wyłącznie elektronicznie przez platformę zamawiającego.

  • 2

    ZakresZamówienie dotyczy terenu Powiatu Częstochowskiego i jest realizowane na rzecz tego podmiotu.

  • 3

    ZakresDokumentacja zamówienia jest dostępna bez ograniczeń na stronie internetowej podanej w ogłoszeniu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Częstochowski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 152180837

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana III Sobieskiego 9

1.5.2.)Miejscowość

Częstochowa

1.5.3.)Kod pocztowy

42-217

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.7.)Numer telefonu

343229126

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@czestochowa.powiat.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czestochowa.powiat.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Geodezyjne wydzielenie działek zajętych pod drogi powiatowe oraz sporządzenie dokumentacji do regulacji stanu prawnego na rzecz Powiatu Częstochowskiego – 9 części”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-99eafb5c-0d08-4911-bf01-b843f9e622ec

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00299496

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiatczestochowski.ezamawiajacy.pl/pn/POWCZESTO/demand/299447/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://powiatczestochowski.ezamawiajacy.pl/pn/POWCZESTO/demand/299447/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne związane z korzystaniem z Platformy przetargowej – wskazane są na stronie internetowej Platformy przetargowej - pod adresem:
https://powiatczestochowski.ezamawiajacy.pl oraz w Rozdziale XIII SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych – RODO znajduje się w Rozdziale XXXIII SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych – RODO znajduje się w Rozdziale XXXIII SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

IF.272.30.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

9

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wznowieniu znaków granicznych/wyznaczenia punktów granicznych/ustalenia przebiegu granic ewidencyjnych nieruchomości oznaczonej jako działka numer 170 obręb Konstan-tynów gm. Koniecpol Gmina stanowiących rdzeń drogi powiatowej nr 1098S relacji Julian-ka-Konstantynów-Podlesie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Wytycznych technicznych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

140 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za ofertę najkorzystniejszą będzie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu i przy uwzględnieniu kryteriów oceny ofert otrzyma najwyższą ilość punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin wykonania zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wznowieniu znaków granicznych/wyznaczenia punktów granicznych/ustalenia przebiegu gra-nic ewidencyjnych nieruchomości oznaczonej jako działka numer 188 obręb Teodorów, gm. Janów Gmina stanowiącej rdzeń drogi powiatowej nr 1101S relacji Konstantynów - Teodorów - Sokole Pole.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Wytycznych technicznych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

140 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za ofertę najkorzystniejszą będzie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu i przy uwzględnieniu kryteriów oceny ofert otrzyma najwyższą ilość punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin wykonania zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wznowieniu znaków granicznych/wyznaczenia punktów granicznych/ustalenia przebiegu granic ewidencyjnych części nieruchomości oznaczonej jako działka numer 217 obręb So-borzyce gm. Dąbrowa Zielona na odcinku od dz. nr 234 do dz 1498, stanowiącej rdzeń drogi powiatowej nr DP1084S relacji Raczkowice - Soborzyce - Łabędź – Radoszewnica.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Wytycznych technicznych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

140 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za ofertę najkorzystniejszą będzie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu i przy uwzględnieniu kryteriów oceny ofert otrzyma najwyższą ilość punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin wykonania zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wznowieniu znaków granicznych/wyznaczenia punktów granicznych/ustalenia przebiegu granic ewidencyjnych nieruchomości oznaczonych jako działki numer 492/2 i 585/3 obręb Grabówka Cykarzewska gm. Mykanów na odcinku, stanowiących rdzeń drogi powiatowej nr DP1001S relacji Cykarzew Północny - Grabówka - Grabowa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Wytycznych technicznych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

140 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za ofertę najkorzystniejszą będzie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu i przy uwzględnieniu kryteriów oceny ofert otrzyma najwyższą ilość punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin wykonania zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wznowieniu znaków granicznych/wyznaczenia punktów granicznych/ustalenia przebiegu granic ewidencyjnych nieruchomości oznaczonej jako działka numer 23 obręb Wyrazów gm. Blachownia stanowiących rdzeń drogi powiatowej nr 1050S relacji Wyrazów - Walaszczyki - Wygoda.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Wytycznych technicznych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

140 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za ofertę najkorzystniejszą będzie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu i przy uwzględnieniu kryteriów oceny ofert otrzyma najwyższą ilość punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin wykonania zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wykonaniu sześciu egzemplarzy uwierzytelnionych map z projektem podziału nieruchomości zajętych pod drogę powiatową, oznaczonych jako:
dz. nr 716/2 obręb Łojki, gmina Blachownia, dz. nr 716/3 obręb Łojki, gmina Blachownia, dz. nr 716/4 obręb Łojki, gmina Blachownia, dz. nr 848/1 obręb Łojki, gmina Blachownia, dz. nr 848/2 obręb Łojki, gmina Blachownia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Wytycznych technicznych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

140 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za ofertę najkorzystniejszą będzie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu i przy uwzględnieniu kryteriów oceny ofert otrzyma najwyższą ilość punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin wykonania zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wykonaniu sześciu egzemplarzy uwierzytelnionych map z projektem podziału nieruchomości zajętych pod drogę powiatową, oznaczonych jako:
dz. nr 3/2 obręb Małusy RZS, gmina Mstów, dz. nr 3/3 obręb Małusy RZS, gmina Mstów, dz. nr 12/5 obręb Małusy RZS, gmina Mstów
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Wytycznych technicznych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

140 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za ofertę najkorzystniejszą będzie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu i przy uwzględnieniu kryteriów oceny ofert otrzyma najwyższą ilość punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin wykonania zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wykonaniu sześciu egzemplarzy uwierzytelnionych map z projektem podziału nieruchomości zajętej pod drogę powiatową położoną w gminie Kruszyna oznaczoną jako działka nr 800 obręb Kruszyna, Podział nieruchomości będzie polegał na wydzieleniu części działki zajętej pod drogę powiatową, w celu realizacji przepisu art. 73 lub art. 60 ustawy z dnia 13 października 1998 r. – Przepisy wprowadzające ustawy reformujące administrację publiczną (Dz.U. Nr 133, poz. 872, z późn. zm.).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Wytycznych technicznych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

140 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za ofertę najkorzystniejszą będzie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu i przy uwzględnieniu kryteriów oceny ofert otrzyma najwyższą ilość punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin wykonania zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wykonaniu sześciu egzemplarzy uwierzytelnionych map z projektem podziału nieruchomości zajętej pod drogę powiatową położoną w gminie Janów, oznaczoną jako działka nr 387 obręb Czepurka. Podział nieruchomości będzie polegał na wydzieleniu części działki zajętej pod drogę powiatową, w celu realizacji przepisu art. 73 lub art. 60 ustawy z dnia 13 października 1998 r. – Przepisy wprowadzające ustawy reformujące administrację publiczną (Dz.U. Nr 133, poz. 872, z późn. zm.).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Wytycznych technicznych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

140 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za ofertę najkorzystniejszą będzie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu i przy uwzględnieniu kryteriów oceny ofert otrzyma najwyższą ilość punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin wykonania zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zdolność techniczna lub zawodowa: Wykonawca musi posiadać uprawnienia lub dysponować osobą zdolną do wykonania zamówienia, tj. osobą posiadającą uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie, o którym mowa w art. 43 pkt 2 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz. U z 2024 poz. 1151 z późn. zm.). Zamawiający żąda jedynie złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ustawy, które to należy złożyć
wraz z ofertą (Załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający może wezwać wykonawcę o przedłożenie dokumentu wynikającego z Rozdziału XIX ust. 3 pkt 3.4. przed podpisaniem umowy.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Zamawiający żąda złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ustawy, które to należy złożyć wraz z ofertą (Załącznik nr 2 do SWZ).

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający żąda złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ustawy, które to należy złożyć wraz z ofertą (Załącznik nr 2 do SWZ).

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Szczegółowy opis przygotowania oferty zawiera ROZDZIAŁ XVI SWZ.
Między innymi:
- Pełnomocnictwo ustanowione do reprezentowania Wykonawcy/ów ubiegającego/cych się o udzielenie zamówienia publicznego (jeżeli dotyczy)
- Zobowiązanie podmiotu udostępniającego Wykonawcy zasoby (jeżeli dotyczy)

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Informacje dotyczące wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie znajdują się w Rozdziale XVII SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Projektowane postanowienia umów w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umów, zawiera załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartych umów (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku nr 5 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-06-29 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://powiatczestochowski.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-06-29 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-07-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

70000000-1Usługi w zakresie nieruchomości
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 29.06.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Powiat Częstochowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 70000000-1 (Usługi w zakresie nieruchomości). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.