Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 168 800 zł
Umowa zawarta
28 maja 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 971 120 zł – 1 741 422 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 20% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko Orlik 2012" - kompleks w Chobienicach

Zamawiający Gmina Siedlec (Siedlec, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko Orlik 2012" - kompleks w Chobienicach”, wybierając ofertę wykonawcy ANSBUD Aneta Strzelczyk. Wartość umowy: 1 168 800 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina SiedlecSiedlec, Wielkopolskieopublikowano 19 czerwca 2026
Wartość umowy
1 168 800 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ANSBUD Aneta Strzelczyk (Wyborów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 168 800,00 zł (umowę zawarto 28 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 971 119,88 zł do 1 741 421,70 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail