Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa i wdrożenie systemów Elektronicznego Zarządzania

Zamawiający Gmina Strzelce Krajeńskie (Strzelce Krajeńskie, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa i wdrożenie systemów Elektronicznego Zarządzania”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Strzelce Krajeńskie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966763

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Wolności 48

1.4.2.)Miejscowość

Strzelce Krajeńskie

1.4.3.)Kod pocztowy

66-500

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@strzelce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.strzelce.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c361916b-6dd4-4ab8-8182-59ddf6b9b26e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00298213

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00139101

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027, Priorytet 1 „Fundusze Europejskie dla lubuskiej gospodarki”, Działanie 1.4 Cyfrowe lubuskie - ZIT, Typ projektu Transformacja cyfrowa e-administracji i publicznych usług cyfrowych

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa i wdrożenie systemów Elektronicznego Zarządzania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cz.2 Dostęp do platform/oprogramowanie: system do zarządzanie cmentarzem komunalnym w Strzelcach Krajeńskich, Ogardach, Bobrówku (projekt „Strzelecki e-urząd” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027)

3.9.)Główny kod CPV

48311000-1 - Pakiety oprogramowania do zarządzania dokumentami

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79632000-3 - Szkolenie pracowników

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ArtLook Gallery s.c.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

240067159

4.3.3.)Ulica

ul. Skalna 4/5

4.3.4.)Miejscowość

Mikołów

4.3.5.)Kod pocztowy

43-190

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

65928,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00171448/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

65928,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48311000-1Pakiety oprogramowania do zarządzan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Strzelce Krajeńskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strzelce Krajeńskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48311000-1 (Pakiety oprogramowania do zarządzania dokumentami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.