Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
DETAL-BUD Dawid Urbanek· Przytoczna
Wartość umowy
2 437 368 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 2 437 368 zł – 4 865 692 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont obiektu magazynowego na terenie Targowiska Miejskiego w Strzelcach Krajeńskich służącego do przechowywania wielkogabarytowych zasobów ochrony ludności i obrony cywilnej

Zamawiający Gmina Strzelce Krajeńskie (Strzelce Krajeńskie, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont obiektu magazynowego na terenie Targowiska Miejskiego w Strzelcach Krajeńskich…”, wybierając ofertę wykonawcy DETAL-BUD Dawid Urbanek. Wartość umowy: 2 437 368 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
2 437 368 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DETAL-BUD Dawid Urbanek (Przytoczna).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 437 368,00 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 2 437 368,00 zł do 4 865 692,12 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Strzelce Krajeńskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966763

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Wolności 48

1.5.2.)Miejscowość

Strzelce Krajeńskie

1.5.3.)Kod pocztowy

66-500

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@strzelce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.strzelce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-53ad066b-14f8-4c1f-8ff5-b82bf1077fec

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont obiektu magazynowego na terenie Targowiska Miejskiego
w Strzelcach Krajeńskich służącego do przechowywania wielkogabarytowych zasobów ochrony ludności i obrony cywilnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-53ad066b-14f8-4c1f-8ff5-b82bf1077fec

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420595

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00048807/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.15 Modernizacja gminnego (miejskiego) magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00339921

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem inwestycji jest

„Remont obiektu magazynowego na terenie Targowiska Miejskiego w Strzelcach Krajeńskich służącego do przechowywania wielkogabarytowych zasobów ochrony ludności i obrony cywilnej.” Dofinansowanie w ramach zadania Obszar II Dział II.1. Modernizacja gminnego (miejskiego) magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej Teren inwestycji obejmuje działkę nr 468/39 w Strzelcach Krajeńskich. Zadanie polega na przebudowie dwóch obiektów magazynowych na terenie Targowiska Miejskiego w Strzelcach Krajeńskich wraz z zagospodarowaniem terenu i robotami towarzyszącymi. W dokumentacji projektowej zadanie podzielono na 4 etapy. (Numeracja etapów zgodnie z oznaczeniami z PZT) Niniejsze zadanie polega na realizacji w całości wszystkich 4 etapów. Wykonawca odpowiedzialny jest za takie rozplanowanie robót, aby zadanie zostało ukończone w terminie umownym. ETAP I – Przebudowa hali nr 1 zgodnie z dotychczasowym użytkowaniem handlowo – magazynowym: - Demontaż istniejących straganów stalowych wraz z organizacją tymczasowych miejsc na handel na terenie działki 468/39, które powstaną wyłącznie na czas trwania budowy, - demontaż istniejącego pokrycia dachowego, - montaż podkonstrukcji wzmacniającej z profili stalowych ocynkowanych 100x100x4 pod blachę trapezową, - wykonanie co 3 przęsło mocowania istniejącej konstrukcji stalowej do projektowanej trzpieni połączonej z projektowaną podbitką fundamentów, - wykonanie zbrojonego podbicia istniejących fundamentów do głębokości min. 1,2 m z betonu C30/37 XC4 lub do głębokości gruntów rodzimych, - montaż nowego pokrycia dachowego z blachy trapezowej łukowej, - demontaż istniejących 2 szt. bram wraz z podkonstrukcją, - montaż 2 szt. bram wraz z podkonstrukcją i fundamentem, - zabezpieczenie stalowych elementów przed korozją poprzez malowanie, - montaż zieleni retencyjnej wraz z donicami wokół obiektu, - oczyszczenie podwalin murowanych wraz z uzupełnieniem, - wykonanie tynku silikonowego na podwalinach, - wyburzenie istniejących sanitariatów wewnątrz obiektu, - wykonanie nowych sanitariatów wewnątrz obiektu, - wykonanie wydzielenia (ściany) wraz z drzwiami przejściowymi (światło min. 90 cm) w 1/3 odległości od strony południowo – zachodniej, - wykonanie ścian boksów wraz z fundamentami pod powierzchnie handlowe łącznie z roletami antywłamaniowymi z tynkowaniem i malowaniem RAL 9001 (klasa 1 farby), - wyburzenie istniejącej posadzki betonowej wraz z wywozem i utylizacją, - wykonanie posadzki w hali z kostki betonowej typ BEHATON gr. 8 cm na kruszywie bazaltowym 0/31,5 grubości 30 cm oraz warstwą stabilizacji C1.5/2.5 grubości 20 cm. ETAP II – przebudowa placu z kostki betonowej pod zadaszone stoiska handlowe: - demontaż, wywóz i utylizacja kostki betonowej typ BEHATON (w części do wykorzystania przy ETAPIE IV) wraz z warstwami podbudowy i krawężnikami/ obrzeżami, - montaż oporników betonowych 15/30/100 w ławie betonowej C12/15, - wykonanie kostki nawierzchni chłonnej gr. 8 cm typ EKO KOSTKA wraz z podbudową: geowłóknina dziurkowana igłowa NW 9 do separacji i filtracji podłoża, podbudowa z tłucznia kamiennego bazaltowego 0/31,5 gr. 30 cm – przepuszczalna, miał kamienny (bazaltowy) gr. 3cm, EKO KOSTKA 8 cm. ETAP III – Przebudowa hali nr 2 zgodnie z dotychczasowym użytkowaniem magazynowym: - demontaż istniejącego pokrycia dachowego, - montaż podkonstrukcji wzmacniającej z profili stalowych ocynkowanych 100x100x4 pod blachę trapezową, - wykonanie co 3 przęsło mocowania istniejącej konstrukcji stalowej do projektowanej trzpieni połączonej z projektowaną podbitką fundamentów, - wykonanie zbrojonego podbicia istniejących fundamentów do głębokości min. 1,2 m z betonu C30/37 XC4 lub do głębokości gruntów rodzimych, - montaż nowego pokrycia dachowego z blachy trapezowej łukowej, - demontaż istniejących 2 szt. bram wraz z podkonstrukcją, - montaż 2 szt. bram wraz z podkonstrukcją i fundamentem, - zabezpieczenie stalowych elementów przed korozją poprzez malowanie, - montaż zieleni retencyjnej wraz z donicami wokół obiektu, - oczyszczenie podwalin murowanych wraz z uzupełnieniem, - wykonanie tynku silikonowego na podwalinach, - wyburzenie istniejącej posadzki betonowej wraz z wywozem i utylizacją, - wykonanie posadzki w hali z kotki betonowej typ BEHATON gr. 8 cm na kruszywie bazaltowym 0/31,5 grubości 30 cm oraz wwa stabilizacji C1.5/2.5 grubości 20 cm. ETAP IV – przebudowa placu z kostki betonowej BEHATON - demontaż uszkodzonej kostki wymiana na nową lub z Etapu II, - demontaż kostki w miejscach zadoleń i ponowny montaż, - demontaż istniejących krawężników / obrzeży, - montaż oporników betonowych 15/30/100 na ławie betonowej C12/15, - demontaż istniejącego ogrodzenia, wywóz i utylizacja, - montaż ogrodzenia panelowego na prefabrykowanym cokole betonowym z ocynkowanych paneli o grubości 5 mm, wysokość paneli 1,6 m plus podmurówka (całkowita wysokość ogrodzenia 1,8 m), słupki ogrodzenia z rur stalowych ocynkowanych malowanych proszkowo. - Demontaż 2 szt. bram ogrodzeniowych, - Montaż bramy przesuwnej o szerokości min. 4,5 m.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45223220-4 - Roboty zadaszeniowe

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2437368,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4865692,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2437368,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DETAL-BUD Dawid Urbanek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

389137832

7.3.3)Ulica

Lubikówko 1/1

7.3.4)Miejscowość

Przytoczna

7.3.5)Kod pocztowy

66-340

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp.
z o. o. ul. Poli Gojawiczyńskiej 3c/7 81-587 Gdynia
NIP 5862206943

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2437368,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Strzelce Krajeńskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strzelce Krajeńskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 437 368 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DETAL-BUD Dawid Urbanek (Przytoczna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.