ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa drogi gminnej nr G231005W Wiśniewo-Halinowo

Zamawiający Gmina Wiśniewo (Wiśniewo, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr G231005W Wiśniewo-Halinowo”. Termin składania ofert minął 6 lipca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WiśniewoWiśniewo, Mazowieckieopublikowano 19 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
6 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena70%Okres gwarancji30%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzebudowa drogi gminnej Wiśniewo-Halinowo z nawierzchnią, fundamentem i znakami drogowymi, z obowiązkiem składania ofert wyłącznie elektronicznie przez platformę https://wisniewo.ezamawiajacy.pl

  • 2

    ZakresZamówienie realizowane jest dla Gminy Wiśniewo w województwie mazowieckim, na terenie powiatu ciechanowskiego

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego w trybie podstawowym

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail