Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
152 203 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    56 447 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa pomocy edukacyjnych wykorzystujących technologie informacyjno-komunikacyjne (TIK): 1) laptop 1 szt. 2) oprogramowanie antywirusowe do laptopa 1 szt. 3) urządzenie wielofunkcyjne 1 szt. 4) podłoga interaktywna 1 szt. 5) pakiet gier d
    Wartość umowy
    54 866 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    34 918 zł
    8 ofert
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    5972 zł
    8 ofert
Oferty w postępowaniu
23 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mebli, dostawa pomocy edukacyjnych wykorzystujących TIK, pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia kuchennego do placówek przedszkolnych na terenie Gminy Zblewo

Zamawiający Gmina Zblewo (Zblewo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mebli, dostawa pomocy edukacyjnych wykorzystujących TIK, pomocy dydaktycznych…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 152 203 zł. Złożono 23 oferty.

Zamawiający: Gmina ZblewoZblewo, Pomorskie (powiat Starogardzki →)opublikowano 18 czerwca 2026
Łączna wartość umów
152 203 zł
Liczba ofert
23 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Drzewiarz-Bis Sp z o.o. (część 1); Elaboro Agnieszka Borowiecka - Sorbian (część 2); AV Multimedia Małysz i Spółka Sp. J. (część 3); Kosmal Wojciech Kosmala (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 152 203,22 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 23 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie dotyczy projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZBLEWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675729

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Główna 40

1.5.2.)Miejscowość

Zblewo

1.5.3.)Kod pocztowy

83-210

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

cuw@cuwzblewo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/zblewo

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zblewo

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa mebli, dostawa pomocy edukacyjnych wykorzystujących TIK, pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia kuchennego do placówek przedszkolnych na terenie Gminy Zblewo

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fdd33ab1-330e-4727-b374-087e2e022101

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00297758

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Kompleksowy program rozwoju OWP w Gminie Zblewo - etap 2”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytet 5: Fundusze europejskie dla silnego Pomorza EFS+, Działanie nr 5.7. Edukacja przedszkolna w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00206750

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RO.271.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

261932,78 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

118348,66 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż mebli:
1) łóżeczko przedszkolne 19 szt.
2) materac do łóżeczek 19 szt.
3) wózek jezdny do łóżeczek 1 szt.
4) szafa na leżaki i pościele 2 szt.
5) szafa z 2 szufladami 2 szt.
6) szafa z nadstawką 1 szt.
7) szafka – 18 szuflad 1 szt.
8) szafka – 12 szuflad 1 szt.
9) szafka – 6 schowków i 3 skrzynki 1 szt.
10) szafka – 3 schowki, 3 przestrzenie i 3 skrzynki 2 szt.
11) stół prostokątny z regulacją wysokości 5 szt.
12) krzesełko 19 szt.
13) szatnia 6-osobowa 4 szt.
14) szatnia 3-osobowa 1 szt.
15) szafka na naczynia 1 szt.
16) biurko 1 szt.
17) krzesło obrotowe 2 szt.
18) przegródki na 20 kubeczków 1 szt.
19) dywan 1 - 1 szt.
20) dywan 2 - 1 szt.
21) głośnik z akumulatorem 1 szt.
22) podświetlany basen z piłeczkami 1 szt.
23) maglownica 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.)Wartość części

45597,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pomocy edukacyjnych wykorzystujących technologie informacyjno-komunikacyjne (TIK):
1) laptop 1 szt.
2) oprogramowanie antywirusowe do laptopa 1 szt.
3) urządzenie wielofunkcyjne 1 szt.
4) podłoga interaktywna 1 szt.
5) pakiet gier do podłogi interaktywnej 1 kpl.
6) monitor interaktywny 75 cali 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

32746,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych:
1) piankowe klocki magnetyczne 1 -1 kpl.
2) piankowe klocki magnetyczne 2 -1 kpl.
3) zestaw kredek-3 kpl.
4) szafka z wyposażeniem plastycznym-1 kpl.
5) stolik z instrumentami-1 kpl.
6) zestaw terapeutyczny-1 kpl.
7) bazy i kładki-1 kpl.
8) zestaw mat z pianki - 6 zestawów.
9) robot – pszczółka z materiałami edukacyjnymi-5 kpl.
10) zestaw startowy z robotem-3 kpl.
11) kamizelka odblaskowa - mała-10 szt.
12) kamizelka - duża-9 szt.
13) magnetyczna mobilna tablica-1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.)Wartość części

35373,43 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyposażenia kuchennego:
1) termos stalowy 15l -2 szt.
2) termos stalowy 10l -1 szt.
3) talerz głęboki -32 szt.
4) talerz -32 szt.
5) kubek z uchem -30 szt.
6) komplet sztućców - 36 kpl.
7) koszyk podłużny -5 szt.
8) chochla -2 szt.
9) łyżka do serwowania - 2 szt.
10) pokrywa z uszczelką GN ¼ -2 szt.
11) pokrywa z uszczelką GN 1/1 -1 szt.
12) pokrywa z uszczelką GN ½ -1 szt.
13) stalowy porcjoner do lodów-1 szt.
14) dzbanek stalowy do mleka-1 szt.
15) łopatka do serwowania -2 szt.
16) wiadro -1 szt.
17) pojemnik transportowy do żywności -2 szt.
18) pojemnik na sztućce -1 szt.
19) pojemnik stalowy GN 1/1 -1 szt.
20) pojemnik stalowy GN ½ -1 szt.
21) pojemnik stalowy GN ¼ -2 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.5.)Wartość części

4631,44 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56447,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

60301,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

56447,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Drzewiarz-Bis Sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 4660270038

7.3.3)Ulica

ul. Kardynała Wyszyńskiego 46A

7.3.4)Miejscowość

Lipno

7.3.5)Kod pocztowy

87-600

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

56447,16 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54865,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54865,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54865,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Elaboro Agnieszka Borowiecka - Sorbian

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 857 153 66 08

7.3.3)Ulica

ul. Reymonta 15a

7.3.4)Miejscowość

Pobierowo

7.3.5)Kod pocztowy

72-346

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54865,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34918,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45410,23 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34918,19 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AV Multimedia Małysz i Spółka Sp. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6572506821

7.3.3)Ulica

ul. Głowackiego 7/7

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-368

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34918,19 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5972,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8063,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5972,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kosmal Wojciech Kosmala

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6692391875

7.3.3)Ulica

ul. Grabowska 20 a

7.3.4)Miejscowość

Mareza

7.3.5)Kod pocztowy

82-500

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5972,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zblewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zblewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 152 203 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39161000-8 (Meble przedszkolne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Drzewiarz-Bis Sp z o.o. (Lipno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.