Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa mebli, wyposażenia, sprzętu IT, zabawek i pomocy dydaktycznych do Gminnego Klubu Malucha w Borkowie w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029

Zamawiający Gmina Garbów (Garbów, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa mebli, wyposażenia, sprzętu IT, zabawek i pomocy dydaktycznych do Gminnego Klubu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GarbówGarbów, Lubelskieopublikowano 18 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 405 410 zł
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GARBÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019767

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Krakowskie Przedmieście 50

1.4.2.)Miejscowość

Garbów

1.4.3.)Kod pocztowy

21-080

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.7.)Numer telefonu

576 255 055

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

edyta.kramek@garbow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d5d03bf2-8819-470d-8ef9-839a4dcadf99

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00297447

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00196821

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Programu Aktywny Maluch 2022-2029 (poprzednio MALUCH+)

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa mebli, wyposażenia, sprzętu IT, zabawek i pomocy dydaktycznych do Gminnego Klubu Malucha w Borkowie w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu elektronicznego IT, AGD i RTV do Gminnego Klubu Malucha w Borkowie.
Dotyczy dostawy, instalacji i uruchomienia sprzętu IT, AGD i RTV do Gminnego Klubu Malucha w Borkowie (Borków 13, 21-080 Garbów) Zamówienie obejmuje dostawę m.in. sprzętu i urządzeń typu: podłoga interaktywna mobilna z pisakiem, mata do podłogi interaktywnej, statyw, telewizor 75’’, podstawa mobilna do telewizora, laptop – 2 szt. z myszą optyczną bezprzewodową, pakietem oprogramowania i torbą, głośnik przenośny, urządzenie wielofunkcyjne A4 laser, urządzenie wielofunkcyjne A3 atramentowe kolorowe, niszczarka, laminator, termometr – 3 szt, odkurzacz przemysłowy, odkurzacz pionowy akumulatorowy, czajnik elektryczny, lodówka wolnostojąca podblatowa i inne zgodnie z SOPZ.

3.9.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

39713410-0 - Maszyny do czyszczenia podłóg

39713430-6 - Odkurzacze

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

32324600-6 - Telewizory cyfrowe

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

25 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

NEW LIFE PROPERTY Sp. zo.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242902720

4.3.3.)Ulica

Nowogrodzka 64/43

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-014

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

43560,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00294419/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

43560,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
405 410 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 152 zł1 060 433 zł
Rozstęp międzykwartylowy
919 281 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 152 zł
Mediana
405 410 zł
Górny kwartyl
1 060 433 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.