Dostawa mebli, wyposażenia, sprzętu IT, zabawek i pomocy dydaktycznych do Gminnego Klubu Malucha w Borkowie w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029
Zamawiający Gmina Garbów (Garbów, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa mebli, wyposażenia, sprzętu IT, zabawek i pomocy dydaktycznych do Gminnego Klubu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=564, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,7 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA GARBÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 431019767 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Krakowskie Przedmieście 50 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Garbów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-080 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 576 255 055 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | edyta.kramek@garbow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6 |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00208178 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-21 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00196821 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.7. | Dodatkowy kod CPV (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą | Drobny sprzęt biurowy,Materace,Zastawa stołowa,Łóżeczka,Wyposażenie różne,Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw,Lalki,Zabawki,Instrumenty muzyczne do zabawy,Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju,Zabawki na kółkach,Papier kserograficzny,Różne siedziska i krzesła,Fotele,Różny sprzęt i artykuły biurowe,Pomoce dydaktyczne,Tablice,Czytanki,Segregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyroby,Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe Po zmianie: Drobny sprzęt biurowy,Materace,Zastawa stołowa,Łóżeczka,Wyposażenie różne,Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw,Lalki,Zabawki,Instrumenty muzyczne do zabawy,Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju,Zabawki na kółkach,Puzzle,Papier kserograficzny,Różne siedziska i krzesła,Różny sprzęt i artykuły biurowe,Pomoce dydaktyczne,Tablice,Czytanki,Segregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyroby,Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą | Dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu elektronicznego IT, AGD i RTV do Gminnego Klubu Malucha w Borkowie. Dotyczy dostawy, instalacji i uruchomienia sprzętu IT, AGD i RTV do Gminnego Klubu Malucha w Borkowie (Borków 13, 21-080 Garbów) Zamówienie obejmuje dostawę m.in. sprzętu i urządzeń typu: podłoga interaktywna mobilna z pisakiem, mata do podłogi interaktywnej, statyw, telewizor 75’’, podstawa mobilna do telewizora, laptop – 2 szt. z myszą optyczną bezprzewodową, pakietem oprogramowania i torbą, głośnik przenośny, urządzenie wielofunkcyjne A4 laser, urządzenie wielofunkcyjne A3 atramentowe kolorowe, niszczarka, laminator, termometr – 3 szt, odkurzacz przemysłowy, odkurzacz pionowy akumulatorowy, czajnik elektryczny, lodówka wolnostojąca podblatowa i inne zgodnie z SOPZ. Po zmianie: Dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu elektronicznego IT, AGD i RTV do Gminnego Klubu Malucha w Borkowie. Dotyczy dostawy, instalacji i uruchomienia sprzętu IT, AGD i RTV do Gminnego Klubu Malucha w Borkowie (Borków 13, 21-080 Garbów) Zamówienie obejmuje dostawę m.in. sprzętu i urządzeń typu: podłoga interaktywna mobilna z pisakiem, mata do podłogi interaktywnej, statyw, telewizor 75’’, podstawa mobilna do telewizora, laptop – 2 szt. z myszą optyczną bezprzewodową, pakietem oprogramowania i torbą, głośnik przenośny, urządzenie wielofunkcyjne A4 laser, urządzenie wielofunkcyjne A3 atramentowe kolorowe, niszczarka, laminator, termometr – 3 szt, odkurzacz przemysłowy, odkurzacz pionowy akumulatorowy, czajnik elektryczny, lodówka wolnostojąca podblatowa i inne zgodnie z SOPZ. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-04-22 12:00 Po zmianie: 2026-04-27 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-04-22 12:30 Po zmianie: 2026-04-27 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-05-21 Po zmianie: 2026-05-26 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →