Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: PBD BoboBud Bogdan Gruszczyński ul. Słoneczna 44 , 26-640 Skaryszew

Wartość umowy
280 724 zł
Umowa zawarta
11 czerwca 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wy-konane roboty budowlane oraz dostar-czone i wbudowa40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu Parku Miejskiego w Odrzywole

Zamawiający Miasto i Gmina Odrzywół (Odrzywół, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu Parku Miejskiego w Odrzywole”, wybierając ofertę wykonawcy F.H.U. ZIBI-BRUK Zbigniew Gruszczyński. Wartość umowy: 280 724 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto i Gmina OdrzywółOdrzywół, Mazowieckie (powiat Przysuski →)opublikowano 18 czerwca 2026
Wartość umowy
280 724 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 kwietnia 2026

    Termin ofert: 14 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: F.H.U. ZIBI-BRUK Zbigniew Gruszczyński (Skaryszew), wspólnie z: PBD BoboBud Bogdan Gruszczyński ul. Słoneczna 44 , 26-640 Skaryszew.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 280 723,76 zł (umowę zawarto 11 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail