Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
777 784 zł
Umowa zawarta
16 czerwca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 777 784 zł – 1 049 190 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa ulic: Błękitnej, Tęczowej i Lotników w Lubartowie

Zamawiający Gmina Miasto Lubartów (Lubartów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa ulic: Błękitnej, Tęczowej i Lotników w Lubartowie”, wybierając ofertę wykonawcy LS COMPLEX Jakub Barszcz. Wartość umowy: 777 784 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto LubartówLubartów, Lubelskie (powiat Lubartowski →)opublikowano 18 czerwca 2026
Wartość umowy
777 784 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LS COMPLEX Jakub Barszcz (Lublin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 777 784,26 zł (umowę zawarto 16 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 777 784,26 zł do 1 049 190,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło robót budowlanych związanych z przebudową ulic: Błękitnej, Tęczowej i Lotników w Lubartowie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Lubartów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019388

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Pawła II 12

1.5.2.)Miejscowość

Lubartów

1.5.3.)Kod pocztowy

21-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

(81) 855-22-73

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@umlubartow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lubartow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d89e3764-dd64-4102-9529-13eea81e1923

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa ulic: Błękitnej, Tęczowej i Lotników w Lubartowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d89e3764-dd64-4102-9529-13eea81e1923

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00296763

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00022710/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Przebudowa ul. Błękitnej, Tęczowej i Lotników

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00228850

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.36.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa ulic

Błękitnej (nr 103390L), Tęczowej (nr 103482L) i Lotników (103437L) w Lubartowie. 2) Zamówienie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (nabór 2026 – zadanie jednoroczne). 3) Zakres zamówienia obejmuje między innymi: - wykonanie robót ziemnych; - ustawienie krawężników; - wykonanie dojść do posesji i zjazdów z kostki brukowej; - wykonanie podbudowy i nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej; - wykonanie oznakowania pionowego; - wykonanie instalacji odwadniającej; - przebudowę kolizji telekomunikacyjnych. 4) Podstawowe parametry: a) Jezdnia o szerokości 5,5 m z nawierzchnią z mieszanki mineralno- bitumicznej. Konstrukcja jezdni: - warstwa ścieralna z mieszanki mineralno-asfaltowej SMA 8 gr. 4,0 cm; - warstwa wyrównawcza AC16W gr. śr. 5,0 cm; - warstwa podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm gr. 15 cm; - istniejąca podbudowa. b) Zjazdy Zaprojektowano zjazdy zwykłe z kostki brukowej. Przewidziano spadek podłużny zjazdów max 6%. Konstrukcja zjazdów z kostki brukowej: - kostka brukowa gr. 8,0 cm, na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3,0 cm po zagęszczeniu i wypełnieniu spoin piaskiem; - podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 mm o gr. 20 cm. Konstrukcja dojść do posesji z kostki brukowej: - kostka brukowa gr. 6,0 cm, na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 4,0 cm po zagęszczeniu i wypełnieniu spoin piaskiem; - podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 mm o gr. 12 cm. c) Długości odcinków ulic: - ul. Błękitna – 123 m; - ul. Tęczowa – 163 m; - ul. Lotników – 64 m. W ulicy Lotników zaplanowano wykonanie odwodnienia kanałami deszczowymi (75mb) ze studniami rewizyjnymi (3 szt.) i studzienkami kanalizacyjnymi (4 szt.). 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączonych do niniejszej IDW-SWZ: dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR).

4.5.3.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

777784,26 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1049190,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

777784,26 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LS COMPLEX Jakub Barszcz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

385069329

7.3.3)Ulica

ul. Niccolo Paganiniego

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-850

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

777784,26 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
845 132 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
391 546 zł1 879 405 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 487 859 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
391 546 zł
Mediana
845 132 zł
Górny kwartyl
1 879 405 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Lubartów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubartów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 777 784 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LS COMPLEX Jakub Barszcz (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.