Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup ładowarki teleskopowej do magazynu OLiOC

Zamawiający Gmina Górowo Iławeckie (Górowo Iławeckie, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup ładowarki teleskopowej do magazynu OLiOC”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GÓROWO IŁAWECKIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510742913

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. T. Kościuszki 17

1.4.2.)Miejscowość

Górowo Iławeckie

1.4.3.)Kod pocztowy

11-220

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@uggorowo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://gorowoil-ug.bip-wm.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0899c592-8428-4d76-a1f5-6fa2170d4155

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00296619

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00242182

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup ładowarki teleskopowej do magazynu OLiOC

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej, nieużywanej, rok produkcji 2025 lub 2026, przeznaczonej do prac przeładunkowych, transportowych oraz załadunkowych na potrzeby magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.
Maszyna musi spełniać wymagania bezpieczeństwa oraz posiadać oznakowanie CE zgodnie z obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej.
Ładowarka musi być nowa, kompletna, wolna od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych), technicznych oraz prawnych, nie będąca prototypem lub urządzeniem robionym na potrzeby tego zamówienia, produkowana seryjnie, spełniająca poniższe wymagania. Przedmiot zamówienia powinien odpowiadać obowiązującym normom, parametrom technicznym, jakościowym, posiadać certyfikat zgodności CE zgodnie z obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej oraz pełną gwarancję producenta, dopuszczona do poruszania się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Maszyna musi być przygotowana do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym posiadać dokumenty wymagane do dopuszczenia do eksploatacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 – OPZ do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

42418000-9 - Maszyny do podnoszenia, przenoszenia, załadunku lub rozładunku

3.10.)Dodatkowy kod CPV

43250000-0 - Ładowarki czołowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

10 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AGRO SZNAJDER WKP Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792537126

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

562110,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00296592/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

562110,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Górowo Iławeckie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Górowo Iławeckie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42418000-9 (Maszyny do podnoszenia. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.