Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
149 697 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 149 697 zł – 242 512 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Koszt60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągów komunikacyjnych pieszo-jezdnych na osiedlu mieszkaniowym po byłym PGR w miejscowości Paustry w granicach działki nr 5/39 obr. Paustry

Zamawiający Gmina Górowo Iławeckie (Górowo Iławeckie, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągów komunikacyjnych pieszo-jezdnych na…”, wybierając ofertę wykonawcy Kwieciński Sp. z o.o. Wartość umowy: 149 697 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
149 697 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kwieciński Sp. z o.o. (Bartoszyce).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 149 697,37 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 149 697,37 zł do 242 512,03 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GÓROWO IŁAWECKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510742913

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. T. Kościuszki 17

1.5.2.)Miejscowość

Górowo Iławeckie

1.5.3.)Kod pocztowy

11-220

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@uggorowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://gorowoil-ug.bip-wm.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gorowoilaweckie

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągów komunikacyjnych pieszo-jezdnych na osiedlu mieszkaniowym po byłym PGR w miejscowości Paustry w granicach działki nr 5/39 obr. Paustry

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f1e36e7-01d3-4ca6-9b9a-f3634ca93bc4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396123

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043822/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.13 Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągów komunikacyjnych pieszo-jezdnych na osiedlu mieszkaniowym po byłym PGR w miejscowości Paustry w granicach działki nr 5/39 obr. Paustry

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00327490

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIZ.271.1.16.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na
„Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągów komunikacyjnych pieszo-jezdnych na osiedlu mieszkaniowym po byłym PGR w miejscowości Paustry w granicach działki nr 5/39 obr. Paustry”
Zakres prac obejmuje:
- Roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe).
- Roboty ziemne (korytowanie, wywóz ziemi z korytowania).
- Wykonanie konstrukcji nawierzchni drogi i zjazdów (warstwa wzmacniająca z gruntu stabilizowanego cementem, podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5mm, warstwa ścieralna z kostki betonowej typu Holland).
- Wykonanie elementów ulic(oporniki betonowe na ławie betonowej, ława pod krawężniki betonowe, obrzeża betonowe i oporniki betonowe).
- Wykonanie poboczy obustronnych (pobocza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm).
- Wykonanie poboczy.
- Prace dodatkowe (rury ochronne).
- Prace porządkowe.
- Wykonanie dokumentacji powykonawczej.

Szczegółowy zakres prac określony jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – przedmiarze robót oraz dokumentacji projektowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

149697,37 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

242512,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

149697,37 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kwieciński Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7432045102

7.3.4)Miejscowość

Bartoszyce

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

149697,37 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
802 566 zł
Próbka: 186 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 614 zł1 607 161 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 276 548 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 614 zł
Mediana
802 566 zł
Górny kwartyl
1 607 161 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Górowo Iławeckie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Górowo Iławeckie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 149 697 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Kwieciński Sp. z o.o. (Bartoszyce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.