Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
381 227 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 449 zł
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    30 400 zł
    7 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Laptopy ze stacjami dokującymi
    Wartość umowy
    330 378 zł
    8 ofert
Oferty w postępowaniu
24 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Gwarancja20%Cena75%Gwarancja25%Koszt75%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DZP.261.27.2026 Dostawa sprzętu komputerowego.

Zamawiający Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „DZP.261.27.2026 Dostawa sprzętu komputerowego”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 381 227 zł. Złożono 24 oferty.

Zamawiający: Fundacja Rozwoju Systemu EdukacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 18 czerwca 2026
Łączna wartość ofert
381 227 zł
Liczba ofert
24 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: GMP SOLUTIONS Sp. z o.o. (część 1); Giga Multimedia Eugeniusz Sienicki (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 381 226,75 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 24 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamówienie zostało podzielone na części, z których każda stanowi odrębne postępowanie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010393032

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleje Jerozolimskie 142a

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-305

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@frse.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.frse.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://frse.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DZP.261.27.2026 Dostawa sprzętu komputerowego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d6e81cc7-0ed7-4cb6-9c20-11420be7a781

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00296240

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest finansowane z programów i inicjatyw edukacyjnych UE obsługiwanych przez FRSE

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00183134

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.261.27.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

444000,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

360975,61 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tablety

4.5.3.)Główny kod CPV

30213200-7 - Komputer tablet

4.5.5.)Wartość części

25000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Urządzenia peryferyjne

4.5.3.)Główny kod CPV

33195100-4 - Monitory

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30232110-8 - Drukarki laserowe

30237240-3 - Kamera internetowa

4.5.5.)Wartość części

40000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Laptopy ze stacjami dokującymi

4.5.3.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

4.5.5.)Wartość części

379000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20448,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33087,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20448,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GMP SOLUTIONS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1251625583

7.3.3)Ulica

ul. Budowlanych 19F

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-298

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20448,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46860,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Giga Multimedia Eugeniusz Sienicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261650136

7.3.3)Ulica

ul. Włodarzewska 65B

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-384

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30563,04 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

330378,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

392370,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

330378,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Giga Multimedia Eugeniusz Sienicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261650136

7.3.3)Ulica

ul. Włodarzewska 65B

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-384

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

330378,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 18

Informacje dodatkowe

Część 1- Tablety
Data podpisania umowy: 29.04.2026 r.

Część 2 – Urządzenia peryferyjne
Data podpisania umowy: 08.06.2026 r.

Część 3 – Laptopy ze stacjami dokującymi
Data podpisania umowy: 13.05.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213200-7Komputer tablet
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
199 176 zł
Próbka: 83 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
95 160 zł543 681 zł
Rozstęp międzykwartylowy
448 521 zł
Źródło próbki
CPV 30213· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
95 160 zł
Mediana
199 176 zł
Górny kwartyl
543 681 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 381 227 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213200-7 (Komputer tablet). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GMP SOLUTIONS Sp. z o.o. (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.