Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski

Wartość umowy
290 536 zł
Umowa zawarta
30 października 2025
Okres realizacji
do 15 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Obrzycko

Zamawiający Gmina Obrzycko (Obrzycko, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Obrzycko”, wybierając ofertę wykonawcy AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski. Wartość umowy: 290 536 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ObrzyckoObrzycko, Wielkopolskie (powiat Szamotulski →)opublikowano 18 czerwca 2026
Wartość umowy
290 536 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski (Pobiedziska), wspólnie z: AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 290 535,73 zł (umowę zawarto 30 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA OBRZYCKO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258307

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Jana Pawła II 1

1.5.2.)Miejscowość

Obrzycko

1.5.3.)Kod pocztowy

64-520

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.7.)Numer telefonu

612913065

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@obrzycko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.obrzycko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-92310a0d-3eb1-407f-8c4d-3b87307ced06

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Obrzycko

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-92310a0d-3eb1-407f-8c4d-3b87307ced06

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00296209

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00052515/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakupy sprzętu i urządzeń informatycznych w ramach realizacja projektu „Cyberbezpieczny samorząd”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Obrzycko” w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytetu II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działania 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa - konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00443929

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZP.271.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1) dostawa i wdrożenie serwera z oprogramowaniem,
2) zakup urządzenia UTM wraz ze wsparciem serwisowym oraz certyfikowanym szkoleniem,
3) dostawa przełączników sieciowych,
4) dostawa i wdrożenie systemu do wykonywania kopii zapasowych,
5) zakup oprogramowania do inwentaryzacji aktywów, ich konfiguracji, zarządzania nośnikami wymiennymi oraz wykrywania niepożądanych zdarzeń w infrastrukturze IT wraz ze wsparciem na czas trwania projektu,
6) zakup oprogramowania do gromadzenia i analizy zapisów działań w systemach (logów) wraz ze wsparciem na czas trwania projektu.
4.2. Szczegółowy zakres zamówienia wskazany został w załączniku nr 2 do SWZ – Projekt umowy oraz w załączniku Nr 1 SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

48822000-6 - Serwery komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

32580000-2 - Sprzęt do obsługi danych

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

290535,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

290535,73 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

290535,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7773250961

7.3.3)Ulica

Kostrzewskiego

7.3.4)Miejscowość

Pobiedziska

7.3.5)Kod pocztowy

62-010

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

290535,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48822000-6Serwery komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
625 201 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
219 203 zł1 458 126 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 238 923 zł
Źródło próbki
CPV 48822000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
219 203 zł
Mediana
625 201 zł
Górny kwartyl
1 458 126 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Obrzycko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Obrzycko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 290 536 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48822000-6 (Serwery komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski (Pobiedziska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.