Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
933 905 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    697 287 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    236 618 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby funkcjonowania Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Szpitalu Powiatowym w Jarocinie.

Zamawiający "szpital Powiatowy w Jarocinie" Sp. z o.o. (Jarocin, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby funkcjonowania Zakładu…”, wybierając ofertę wykonawcy ALL MED KINGA JAKUBAS. Łączna wartość umów: 933 905 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: "szpital Powiatowy w Jarocinie" Sp. z o.o.Jarocin, Wielkopolskieopublikowano 18 czerwca 2026
Łączna wartość umów
933 905 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ALL MED KINGA JAKUBAS za łącznie 933 905,40 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"SZPITAL POWIATOWY W JAROCINIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 301415604

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szpitalna 1

1.5.2.)Miejscowość

Jarocin

1.5.3.)Kod pocztowy

63-200

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpitaljarocin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

szpitaljarocin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292006

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby funkcjonowania Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Szpitalu Powiatowym w Jarocinie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-51177ccd-94fd-4053-9d17-ecc261540356

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00295941

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Przebudowa budynku głównego Szpitala Powiatowego w Jarocinie Sp. z o.o. na potrzeby funkcjonowania Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego”, nr umowy KPOD.07.08-IP.10-0081/24

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00197771

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

14/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

864835,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby funkcjonowania Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Szpitalu Powiatowym w Jarocinie.
Pakiet 1 – Sprzęt i wyposażenie ogólne.
1)łóżko z szafką 12 kpl
2 )łóżko z wagą z szafką 5 kpl
3)podnośnik dla pacjenta mobilny 2 szt
4) podnośnik dla pacjenta mobilny bariatryczny 1 szt
5)wózek do transportu pacjenta 2 szt
6) pompy infuzyjno - objętościowe 10 szt
7) aparat do terapii wysokoprzepływowej 2 szt
8) kozetka 2 szt
9) szafa na leki 1 szt
10) lodówka medyczna do leków 1 szt
11 ) aparat ekg 2 szt
12 ) defibrylator 1 szt
13 )ssak elektryczny 1 szt
14 )inhalator 3 szt
15 )aparat do pomiaru ciśnienia 2 szt
16 )zestaw do udzielnia pierwszej pomocy 2 kpl
17 )myjnia dezynfektor 1 szt
18 )macerator 1 szt
19)parawan 1 szt

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33192120-9 - Łóżka szpitalne

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

33172200-8 - Urządzenia do resuscytacji

4.5.5.)Wartość części

642144,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby funkcjonowania Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Szpitalu Powiatowym w Jarocinie.
Pakiet 2– Sprzęt i wyposażenie rehabilitacyjne.
1) tor do nauki chodzenia 2 szt
2) Kabina ugul z osprzętem 1 szt
3) rotor kończyn górnych(dedykowany do kabiny ugul) 2 szt
4) rotor do ćwiczeń kończyń dolnych 2 szt
5) stół do masażu 2 szt
6) tablica do ćwiczeń dłoni z oporem 1 szt
7) bieżnia 1 szt
8) ergometr rowerowy 3 szt
9) mata rehabilitacyjna 2 szt
10) drobny osprzęt rahabilitacyjny 1 kpl
11) wózek inwalidzki 5 szt
12)wanna pielęgnacyjna 1 szt
13) podnośnik wannowy kompatybilny z wanną 1 szt
14) stopnie do wanny 2 szt
15) aparat do elektroterapii 2 szt
16) balkonik 2 szt
17)zestaw pozycjonerów2 kpl
18) krzesło mobilne pod prysznic do higieny 2 szt

4.5.3.)Główny kod CPV

33158400-6 - Sprzęt do terapii mechanicznej

4.5.5.)Wartość części

222691,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

697287,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

697287,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

697287,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALL MED KINGA JAKUBAS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 924-186-30-84

7.3.3)Ulica

ul. Św. Marcin 29/8

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-806

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

697287,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

236618,04 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

236618,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

236618,04 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALL MED KINGA JAKUBAS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 924-186-30-84

7.3.3)Ulica

ul. Św. Marcin 29/8

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-806

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

236618,04 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
938 100 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
282 100 zł2 315 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 033 144 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
282 100 zł
Mediana
938 100 zł
Górny kwartyl
2 315 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"szpital Powiatowy w Jarocinie" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jarocin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 933 905 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ALL MED KINGA JAKUBAS (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.