Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa zestawu do dynamicznej kalibracji analizatora PTR-MS

Zamawiający Politechnika Gdańska (Gdańsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa zestawu do dynamicznej kalibracji analizatora PTR-MS”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika GdańskaGdańsk, Pomorskieopublikowano 17 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 894 609 zł
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Gdańska

1.2.)Oddział zamawiającego

Wydział Chemiczny

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001620

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Narutowicza 11/12

1.4.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.4.3.)Kod pocztowy

80-233

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubliczne.wch@pg.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pg.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-24cf8445-2bb3-4c14-a37f-0507ffe02ebe

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00294934

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00147090

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa zestawu do dynamicznej kalibracji analizatora PTR-MS

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawu do dynamicznej kalibracji analizatora PTR-MS przeznaczonego do współpracy z posiadanym przez Zamawiającego analizatorem PTR-ToF 1000 Ultra w ramach projektu badawczego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki „TGA-PTR-ToF-MS zgodnie z parametrami technicznymi określonymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, będącym załącznikiem nr 1 do SWZ.
Przedmiot zamówienia:
1) Jednostka do generowania gazowych mieszanin wzorcowych fabrycznie nowy lub fabrycznie odnowiony, sprawny technicznie, wolny od wszelkich wad prawnych i fizycznych;
Zamawiający dopuszcza jednostkę do generowania gazowych mieszanin wzorcowych fabrycznie odnowioną (refurbished) spełniając łącznie następujące warunki:
a) Odnowienie zostało wykonane wyłącznie przez producenta urządzenia;
b) Urządzenie posiada status „manufacturer refurbished” i zostało objęte pełną procedurą serwisową producenta.
2) Generator powietrza zerowego kompatybilny z jednostką do generowania gazowych mieszanin wzorcowych jest fabrycznie nowy, sprawny technicznie, bez wcześniejszej eksploatacji, wolny od wszelkich wad prawnych i fizycznych, nie będący przedmiotem praw osób trzecich.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę w terminie do 8 tygodni od dnia zawarcia umowy. Jest to maksymalny termin realizacji przedmiotu umowy liczony od dnia zawarcia umowy do dnia podpisania protokołu zdawczo – odbiorczego, bez uwag.
3. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wszelkich wad i uszkodzeń i nie może być przedmiotem praw osób trzecich.

3.9.)Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

56 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MS Ekspert Sp.zo.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5833164567

4.3.3.)Ulica

Siennicka 25A

4.3.4.)Miejscowość

Gdańsk

4.3.5.)Kod pocztowy

80-758

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

54931,80 EUR

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00186951/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

54931,80 EUR

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38500000-0Aparatura kontrolna i badawcza
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
894 609 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
302 180 zł1 983 414 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 681 233 zł
Źródło próbki
CPV 38500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
302 180 zł
Mediana
894 609 zł
Górny kwartyl
1 983 414 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Gdańska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38500000-0 (Aparatura kontrolna i badawcza). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.