ZP/3/2024 Dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi
Zamawiający Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZP/3/2024 Dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części dla…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 313 614 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
28 wpisów- Wykonanie umowy
01 lipca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
17 czerwca 2026
- Wykonanie umowy
19 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | WOJEWÓDZKI SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. M. PIROGOWA W ŁODZI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 471658536 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Wólczańska 191/195 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łódź |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 90-531 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL711 - Miasto Łódź |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 426371322 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zampub@pirogow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://szpitale.lodzkie.pl/pirogow/pl/c/strona-glowna.html |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-5b17d6e8-d7b7-11ee-8305-7e4937eb936d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00294204 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-17 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/S 49-144294 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | ZP/3/2024 Dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-05-20 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2024-05-20 do 2026-05-20 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | "ASCLEPIOS" SPÓŁKA AKCYJNA |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON: 272636951 |
| 4.3.3.) | Ulica | Hubska 44 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Wrocław |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 50-502 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 1360431,48 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | DZ.U. S 2024/384629 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-20 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1360431,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.