Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ZP/3/2024 Dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi

Zamawiający Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZP/3/2024 Dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części dla…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 276 799 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

28 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. M. PIROGOWA W ŁODZI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 471658536

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wólczańska 191/195

1.4.2.)Miejscowość

Łódź

1.4.3.)Kod pocztowy

90-531

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.4.7.)Numer telefonu

426371322

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@pirogow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://szpitale.lodzkie.pl/pirogow/pl/c/strona-glowna.html

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5b17d6e8-d7b7-11ee-8305-7e4937eb936d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00284740

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/S 49-144294

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

ZP/3/2024 Dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 18 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ –
„Kosztorysem ofertowym – część 18” oraz załącznik nr 53 – „wzór umowy” do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 22 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ –
„Kosztorysem ofertowym – część 22” oraz załącznik nr 53 – „wzór umowy” do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 46 części
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 36 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ –
„Kosztorysem ofertowym – część 36” oraz załącznik nr 53 – „wzór umowy” do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-05-10 do 2026-05-10

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Asclepios Spółka Akcyjna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 272636951

4.3.3.)Ulica

ul. Hubska 44

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

50-502

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

80176,42 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

DZ.U. S 2024/385111

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zwiększenie zapotrzebowania

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana wartości umowy
Wartość umowy netto 81 586,92
Wartość umowy brutto 88 113,89

5.4.6.)Wartość zmiany

7937,47

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

87992,79 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Umowa 110/2024

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 262 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
460 589 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 369 329 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
460 589 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.