Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Kliniki Kardiochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Zamawiający Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Łódź, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Kliniki Kardiochirurgii Centralnego Szpitala…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 10:007d 2h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 942 958 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 sierpnia 2026
Termin ofert: 4 września 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 10:00Zmienia wersję 543063-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 8 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Jakość.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Kliniki Kardiochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
- 5
RyzykoWadium: 1 944,00 PLN.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał Akme Pałejko Sp.J. przy 2 ofertach.
- Warto wiedzieć przed przygotowaniem oferty: 64% postępowań tego zamawiającego z ostatnich 3 lat zakończyło się unieważnieniem (średnia w kraju: 14%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI |
| NIP | 7282246128 |
| Adres | ul. POMORSKA, nr 251, 92-213 ŁÓDŹ |
| Region (NUTS) | PL711 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Kliniki Kardiochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium — Pakiet nr 1- System przezcewnikowej zastawki aortalnej | Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości: Pakiet nr 1- System przezcewnikowej zastawki aortalnej 10 800,00 zł |
| Wadium — Pakiet nr 2- Prowadniki naczyniowe do zabiegów TAVI | Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości: Pakiet nr 2- Prowadniki naczyniowe do zabiegów TAVI 864,00 zł |
| Wadium — Pakiet nr 3- Podkładki filcowe-PTFE | Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości: Pakiet nr 3- Podkładki filcowe-PTFE 1 732,00 zł |
| Wadium — Pakiet nr 4- Szewny system do zamykania naczyń | Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości: Pakiet nr 4- Szewny system do zamykania naczyń 648,00 zł |
| Wadium — Pakiet nr 5- Konduit aortalny biologiczny | Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości: Pakiet nr 5- Konduit aortalny biologiczny 23 040,00 zł |
| Wadium — Pakiet nr 6- Końcówka do noża harmonicznego | Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości: Pakiet nr 6- Końcówka do noża harmonicznego 1 944,00 zł |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.