Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
154 713 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    154 713 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Warunki gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu medycznego

Zamawiający 6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Dęblin, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu medycznego”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 154 713 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
154 713 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 154 713,24 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

6 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431023467

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szpitalna 2

1.5.2.)Miejscowość

Dęblin

1.5.3.)Kod pocztowy

08-530

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.7.)Numer telefonu

815518510

1.5.8.)Numer faksu

815518504

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpitaldeblin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitaldeblin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitaldeblin.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu medycznego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6a587863-2ac2-4bf1-a417-a0f804941b2f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00292561

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043693/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Analizator parametrów krytycznych 1 kpl.

1.2.2 Łóżko szpitalne do intensywnej opieki medycznej 2 kpl.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00203498

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

8/MED/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

193518,52 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1 - Analizator parametrów krytycznych - 1 kpl.
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatora parametrów krytycznych - 1 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.1 do SWZ.
2. Zakres czynności i zadań Wykonawcy w ramach wykonania przedmiotu niniejszej umowy:
a) Dostawa (transport, ubezpieczenie przesyłki) przedmiotu umowy do siedziby Zamawiającego w Dęblinie, ul. Szpitalna 2;
b) Zamontowanie, uruchomienie przedmiotu umowy zgodnie z ofertą;
c) Przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego sprzętu. Doprowadzenie do stanu wiedzy personelu, który pozwoli na bezpieczne użytkowanie sprzętu i wykorzystanie wszystkich jego parametrów oraz jego eksploatację zgodnie z zaleceniami producenta. Szkolenie ma być zakończone wystawieniem certyfikatów potwierdzających uzyskanie niezbędnych umiejętności w danym zakresie;
d) Przekazanie Zamawiającemu wraz z dostawą, sporządzonej w języku polskim instrukcji obsługi dotyczącej aparatury i sprzętu, który jest przedmiotem umowy, przy czym instrukcja powinna mieć postać oryginalnego wydawnictwa firmowego producenta lub autoryzowanego przedstawiciela;
e) Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z dostawą sprzętu paszportów urządzenia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38434520-7 - Analizatory krwi

4.5.5.)Wartość części

41666,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2 - Łóżko szpitalne do intensywnej opieki medycznej - 2 kpl.
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łóżka szpitalnego do intensywnej opieki medycznej - 2 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.2 do SWZ.
3. Zakres czynności i zadań Wykonawcy w ramach wykonania przedmiotu niniejszej umowy:
a) Dostawa (transport, ubezpieczenie przesyłki) przedmiotu umowy do siedziby Zamawiającego w Dęblinie, ul. Szpitalna 2;
b) Zamontowanie, uruchomienie przedmiotu umowy zgodnie z ofertą;
c) Przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego sprzętu. Doprowadzenie do stanu wiedzy personelu, który pozwoli na bezpieczne użytkowanie sprzętu i wykorzystanie wszystkich jego parametrów oraz jego eksploatację zgodnie z zaleceniami producenta. Szkolenie ma być zakończone wystawieniem certyfikatów potwierdzających uzyskanie niezbędnych umiejętności w danym zakresie;
d) Przekazanie Zamawiającemu wraz z dostawą, sporządzonej w języku polskim instrukcji obsługi dotyczącej aparatury i sprzętu, który jest przedmiotem umowy, przy czym instrukcja powinna mieć postać oryginalnego wydawnictwa firmowego producenta lub autoryzowanego przedstawiciela;
e) Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z dostawą sprzętu paszportów urządzenia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33192150-8 - Łóżka terapeutyczne

4.5.5.)Wartość części

151851,85 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W zakresie Zadania 1 została złożona jedna oferta, która podlegała odrzuceniu.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

154713,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

154713,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

154713,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Famed Żywiec Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272685925

7.3.3)Ulica

Fabryczna 1

7.3.4)Miejscowość

Żywiec

7.3.5)Kod pocztowy

34-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

154713,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
927 150 zł
Próbka: 218 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 858 zł2 282 953 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 004 095 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
278 858 zł
Mediana
927 150 zł
Górny kwartyl
2 282 953 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dęblin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 154 713 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Famed Żywiec Sp. z o.o. (Żywiec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.